Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Техніка безпеки під час геодезичних робіт

Техніка безпеки під час геодезичних робіт

Назва:
Техніка безпеки під час геодезичних робіт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,92 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Техніка безпеки під час геодезичних робіт


Правила поводження при виконанні геодезичних робіт встановлюють-ся відповідним законодавством.
Цей розділ складений на основі "Правил по техніці безпеки на топогра-фо-геодезичних роботах (ПТБ-88)", затверджених Колегією Головного управління геодезії і картографії при Раді Міністрів СРСР 9 лютого 1989 р. № 2/21 і узгоджених з Центральним комітетом профспілок робо-чих геологорозвідувальних робіт 16 листопада 1978 р., протокол № 18.
До геодезичної практики допускаються студенти, котрі здали екзамен з геодезії і пройшли інструктаж з техніки безпеки.
Головна умова, якою повинні керуватися студенти під час проведення геодезичних робіт - це виконувати правила безпеки, встановлені на під-приємстві або населеному пункті, в якому проводяться геодезичні роботи.
Для реалізації цієї умови необхідно виконати наступне.
Пройти інструктаж і здати залік по правилам безпеки геодезичних ро-біт, що здійснюються у процесі проведення практики.
Кожний виконавець робіт несе відповідальність за порушення правил техніки безпеки у відповідності з діючим законодавством.
Кожний студент повинен знати правила дорожнього руху і заходи без-пеки, які стосуються різних видів транспорту, що використовується у міс-тах і на підприємствах. Перед початком грози студенти повинні зібрати інструменти і перейти в укриття. Дерева, геодезичні знаки, інші високі предмети, що стоять окре-мо, не є укриттям, оскільки можуть служити мішенню для попадання блискавок. Металеві предмети скласти осторонь від людей.
З метою виконання цих правил для керівника учбових геодезичних ро-біт рекомендується розробити індивідуальні нормативні акти, які визнача-ють їх права, обов'язки та відповідальність за стан техніки безпеки на гео-дезичних роботах.
Керівники повинні виконувати встановлений порядок контролю за до-триманням правил техніки безпеки. Результати контролю повинні бути за-несені у спеціальний журнал.
Керівник несе відповідальність за порушення цих правил, незалежно від того, призвело чи не призвело це порушення до аварії або нещасного випадку.
До початку геодезичних робіт у містах, на територіях промислових під-приємств, лініях залізниць та автомобільних шляхів керівник повинен до проведення робіт отримати дозвіл на проведення робіт і узгодити вимоги з безпеки, які висувають місцеві організації.
Провести навчання студентів (не менше двох днів) в аудиторних умо-вах та інструктаж на робочому місці по правилам безпечного ведення ро-біт. Результати навчання фіксуються у спеціальному протоколі з обов'яз-ковим записом про це у журналі реєстрації інструктажу иа робочому місці.
Керівником повинна бути розроблена схема маршруту пересування бригади у район проведення робіт.
Керівник зобов'язаний повторити зі студентами правила безпечної ро-боти в період учбової практики у випадках:
отримання в процесі проведення практики нової техніки і впровад-ження нової технології робіт;
виявлення грубих порушень правил безпечного ведення робіт, здат-них призвести до важких наслідків. Повторне навчання здійснюється за рахунок особистого часу студента.
Зйомка міських територій. В сучасних містах з великим рухом транс-порту виконання полігонометрії, нівелювання і зйомки супроводжуються підвищеною небезпекою, тому удаються до наступних методів організації робіт.
Перед усім вишукують технічно допустимі і безпечні методи робіт. На-приклад, усі роботи ведуться з тротуарів без виходу на проїжджу частини вулиці.
Перед початком грози студенти повинні зібрати інструменти і перейти в укриття. Дерева, геодезичні знаки, інші високі предмети, що стоять окре-мо, не є укриттям, оскільки можуть служити мішенню для попадання блискавок. Металеві предмети скласти осторонь від людей.
З метою виконання цих правил для керівника учбових геодезичних ро-біт рекомендується розробити індивідуальні нормативні акти, які визнача-ють їх права, обов'язки та відповідальність за стан техніки безпеки на гео-дезичних роботах.
Керівники повинні виконувати встановлений порядок контролю за до-триманням правил техніки безпеки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Техніка безпеки під час геодезичних робіт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок