Головна Головна -> Реферати українською -> БЖД -> Скачати реферат: Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого

Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого / сторінка 4

Назва:
Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,50 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Тоді середньомісячна заробітна плата на всіх цих осіб визна-чається як 25% від середньомісячної заробітної плати годуваль-ника, якщо інший розмір не встановлено судовому порядку.
Страхові виплати особам, які втратили годувальника, провадяться в повному розмірі без урахування призначеної пенсії у разі витрати годувальника та інших доходів.
Страхові виплати проводяться щомісячно з наступного місяця після місяця, в якому вони призначені, в дні, установлені постановами відділень.
Право отримання страхової виплати настає з дня смерті потерпілого, але не раніше дня виникнення права на страхові виплати.
Відшкодування витрат на поховання потерпілого
При настанні страхового випадку ФСС^НВВ зобов'язаний у встановленому законодавством порядку організувати похован-ня померлого, відшкодувати вартість пов’язаних з цим ритуаль-них послуг відповідно до місцевих умов.
Витрати на поховання та пов'язані з цим ритуальні послуги провадяться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів Украї-ни «Про затвердження Порядку проведення витрат на похован-ня у разі смерті потерпілого від нещасного випадку на вироб-ництві або професійного захворювання»!1 від 11 липня 2001 р. № 826 та Постанови правління ФСС НВВ «Про витрати на по-ховання у разі смерті потерпілого від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання» від 15 серпня 2001 р. № 22 і Постанови правління ФСС НВВ «Про внесення допов-нення до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків від 15 серпня 2001р. № 22» від 1 листопа-да 2001р. №39.
Витрати на поховання відшкодовуються тільки за наявності документів, що підтверджують понесені витрати, і в межах ви-значених граничних розмірів по областях.
Інші види матеріального забезпечення ти соціальні послуги
ФСС НВВ повинен виплачувати допомогу дитині у випадку завдання шкоди зародку внаслідок травмування на виробництві або професійного захворювання жінки під час її вагітності.
ФСС НВВ надає щомісячну допомогу!; такій дитині як інва-ліду дитинства до 16 років або до закінчення навчання, але не більше, ніж до досягнення нею 23 років. Після досягнення заз-наченими особами 16 років ФСС НВВ зобов'язаний проводити їм виплати в розмірі середньомісячного заробітку, що склався на території області (міста), в якій вони проживають, але не мен-ше середньомісячного заробітку в країні на день виплати.
Потерпілому, який став інвалідом, компенсуються також витрати на проїзд до місця лікування і назад. Особі, яка супроводжує потерпілого, компенсуються витрати на проїзд і житло згідно із законодавством про службові відрядження.
Потерпілому, який став інвалідом і використав щорічну відпустку до одержання путівки в санаторно-курортний заклад, роботодавець надає додаткову відпустку для лікування (вклю-чаючи час проїзду) зі збереженням на цей час середньомісячно-го заробітку, який він мав до пошкоджені) здоров'я, або заро-бітку, що склався перед відпусткою (за вихром потерпілого).
За наявності у потерпілого відповідного висновків МСЕК медичних показань для одержання автомобіля ФСС НВВ ком-пенсує вартість придбання автомобіля з рунним керуванням, за-пасних частин до нього, ремонту і технічного обслуговування.
ФСС НВВ фінансує інші витрати на медичну та соціальну допомогу, в тому числі на додаткове харчування, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, по-бутове обслуговування, протезування, лікування, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК.
Сума витрат на необхідний догляд за потерпілим залежить від характеру цього догляду, встановленого МСЕК, і не може бути меншою на місяць від:
1) розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на день виплати, на спеціальний медичний Догляд;
2) половини розміру мінімальної заробітної плати — на пос-тійний сторонній догляд;
3) чверті розміру мінімальної заробітної плати - на побутове обслуговування.
Витрати на догляд за потерпілим відшкодовуються незалеж-но від того, ким вони здійснюються.
5.4. Фонд соціального страхування від нещасного випадку
на виробництві та професійних Захворювань:
структура, завдання та повноваження
Страхування від нещасного випадку здійснює Фонд со-ціального страхування від нещасних випадків - некомерційнасамоврядна організація, що діє на підставі статуту, який затвер-джується її правлінням.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок