Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Скачати: Нобелівський лауреат Уолтер Кон (Kohn) за великий внесок у дослідження у квантовій хімії, а також за розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності рік народження: 1923 р.

Нобелівський лауреат Уолтер Кон (Kohn) за великий внесок у дослідження у квантовій хімії, а також за розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності рік народження: 1923 р.

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Нобелівський лауреат Уолтер Кон (Kohn) за великий внесок у дослідження у квантовій хімії, а також за розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності рік народження: 1923 р.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,75 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Уолтер Кон (Kohn)


за великий внесок у дослідження у квантовій хімії, а також за розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності
рік народження: 1923 р.
Американський хімік У.Кон народився 9 березня 1923 р. у Відні в родині середнього достатку. Після закінчення звичайної початкової школи він навчається у віденській академічній гімназії. У 18 років доля закинула його до Канади, Кон навчається в університеті Торонто. Через деякий час він продовжує навчання у Гарварді і захищає докторську дисертацію. 1948 р. У.Кон вдосконалює метод змінної функції Гріна для тримірного розсіювання. Він займається дослідницькою діяльністю й одночасно викладає. 1949 р. Кон працює у лабораторії «Поляроїд» у Кембриджі в штаті Массачусетс (саме у перед час появи камери «Поляроїд»), досліджуючи механізм, завдяки якому заряджені частинки, потрапляючи на фотографічну пластину, продукують появу фотографічного образу. Протягом 1950-1960 рр. У.Кон обіймає посаду професора у Технологічному інституті Карнегі в Пітсбурзі, а згодом – у Каліфорнійському університеті в Сан-Дієго (США). Його дослідження було визнано Національною радою досліджень Данії, і 1950 р. Кон видає в Копенгагені критичну статтю щодо теорії надпровідності, а також декілька робіт з теорії розсіювання. 1951 р. він читає в Шамоні (Франція) лекції з фізики твердих сполук. У лабораторії Белл Лабс (Bell Labs) 1953 р. він працює разом з В.Шоклі над проблемою ушкодження кремнію й гелію енергетичними електронами, критичними для використання нещодавно відкритих напівпровідникових пристроїв для використання у відкритому просторі. З початку 70-х років він також працює над теорією поверхонь, насамперед, їхньої електронної будови. 1979 р. Кон стає директором Інституту національної наукової фундації з теоретичної фізики й обіймає цю посаду до 1984 р. З середини 80-х років він плідно співпрацює з хіміками-теоретиками і робить значний внесок як концептуального плану, так і щодо методів обчислювання хімічних процесів. Нобелівську премію з хімії 1998 р. було присуджено Уолтеру Кону спільно з Дж.Поплом «за великий внесок у дослідження у квантовій хімії», а також за «розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності». Ця важлива подія свідчить про особливе визнання цілого наукового напряму, основне завдання якого – створення бази і конкретних методів проведення інженерних розрахунків об’єктів мікросвіту, насамперед, – молекулярних.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Реферат на тему: Нобелівський лауреат Уолтер Кон (Kohn) за великий внесок у дослідження у квантовій хімії, а також за розробку комп’ютерних обчислювальних методів квантової хімії та за розвиток методу функціоналу щільності рік народження: 1923 р.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок