Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Джоді Вільямз (Williams) за сприяння підписянню договору про заборону використання наземних мін рік народження: 1950 р.

Нобелівський лауреат Джоді Вільямз (Williams) за сприяння підписянню договору про заборону використання наземних мін рік народження: 1950 р.

Назва:
Нобелівський лауреат Джоді Вільямз (Williams) за сприяння підписянню договору про заборону використання наземних мін рік народження: 1950 р.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,86 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Джоді Вільямз (Williams)


за сприяння підписянню договору про заборону використання наземних мін
рік народження: 1950 р.
Джоді Вільямз народилася 9 жовтня 1950 р. Вона є організатором та координатором Міжнародної кампанії за заборону наземних мін ICBL. Д.Вільямз визначає головну стратегію кампанії та виступає її делегатом, налагоджує безпрецедентну співдружність з урядами різних країн, органами ООН та Міжнародним комітетом Червоного Хреста. За її активного сприяння ICBL підписано угоду про заборону використання протипіхотних мін, яку було прийнято на дипломатичній конференції в Осло у вересні 1997 р. Як координатор ICBL Вільямз багато писала й виступала з промовами про проблеми наземних мін та про рух за їхню заборону. Признанням її зусиль у вирішенні цієї проблеми стало запрошення зайняти посаду технічного радника кабінету ООН з питань впливу збройних конфліктів на дітей, очолюваного колишньою першою леді Мозамбіку Грасою Машел. Перш, ніж розпочати цю кампанію Джоді Вільямз 11 років працювала у колі проблем суспільного визнання політики США у Центральній Америці. Від 1986 до 1992 р., будучи виконуючим обов’язки директора Центру медичної допомоги Ель Сальвадору у Лос-Анджелесі вона організовувала та очолювала гуманітарні допоміжні проекти. Від 1984 до 1986 р. – координатор нікарагуансько-гондураського освітнього проекту, очолює делегацію розслідування у цьому регіоні. Ще раніше вона викладала англійську як другу мову у Мексиці, Великій Британії та у Вашингтоні. Джоді Вільямз має ступінь магістра гуманітарних наук з міжнародних відносин міжнародної аспірантури Інституту Джона Гопкінса (Вашингтон, 1984), ступінь магістра з викладання іспанської та англійської як другої мови в Інституті міжнародного навчання (Браттлборо, штат Вермонт, 1976) та ступінь бакалавра з гуманітарних наук Вермонтського університету (Берлінгтон, 1972). Вільямз на посаді координатора ICBL пропагувала ідею на різноманітних форумах, включаючи ООН, Європейський парламент, Організацію африканської єдності. Джоді Вільямз є співавтором плідного вчення, що базується на дворічних польових дослідженнях у чотирьох країнах, де використовувалися наземні міни. Нею було написано багато статей у журналах, які видавалися ООН. Серед цих публікацій такі: «Після того, як гармати замовкнуть: стійки наслідки наземних мін», «Наземні міни та шляхи заборони їх», Міжнародний огляд Червоного Хреста, 1995 р.: «Наземні міни: вплив на навколишнє середовище». Охорона довкілля, 1997 р.: «Соціальні наслідки широкого використання наземних мін». Симпозіум з проблем наземних мін, Монтро, Швейцарія, 1993 р. 1997 р. Міжнародна кампанія за заборону наземних мін та її координатор Джоді Вільямз були нагороджені Нобелівською премією Миру.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Джоді Вільямз (Williams) за сприяння підписянню договору про заборону використання наземних мін рік народження: 1950 р.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок