Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Про зовнішній вигляд медичної сестри лікувально-профілактичного закладу

Про зовнішній вигляд медичної сестри лікувально-профілактичного закладу

Назва:
Про зовнішній вигляд медичної сестри лікувально-профілактичного закладу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,64 KB
Завантажень:
355
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
«Цей лікар, який добре розуміє сутність використання системи, яка виключає будь-які силуванні засоби, добре знає, що його кращими помічниками є сестри... Часто вони впливають на хворих ліпше, ніж найкращий лік. Лікар їм може до-ручити інколи делікатні завдання, до-віряти в Їх руки щастя хворих, і насам-перед, звичайно, догляд за цими хворими»
(I.Conally).
 


ПРО ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАКЛАДУ


Запорукою успішності роботи медичної сестри є любов до своєї професії. У роботі та поведінці вона має бути взірцем ви-сокої культури, ввічливості, скромності та акуратності. Такі риси, як співчуття, терпіння, доброзичливість, чесність, рішучість, дис-циплінованість, принциповість, повинна виховувати в собі кожна медична сестра.
Стосунки з хворими, його родичами та колегами по роботі мають бути такими, щоб максимально оберігати психіку хворого, вміти стримувати себе в різних ситуаціях, ввічливо, доброзичливо з'ясовувати стосунки з хворим і його родичами. Медична сестра повинна пам'ятати, що її зовнішність має великий вплив на виздоровлення хворого. Є чудовий вислів П. БейлІна про зовнішній вигляд медичної сестри:
«Сестру я визначаю по тому, який у неї халат,—чистий, ви-прасуваний, накрохмалений, застібнутий на всі ґудзики, значить, такій медичній сестрі можна довіритись. Значить пишається своєю професією, халат одягає, як казкова королева мантію».
Білий халат для медичної сестри — це не просто її робочий одяг, що захищає від забруднення та інфікування, його призна-чення не можна звузити до енциклопедичного визначення: «За-хист лікаря й убезпечення хворого». Це дещо більше: люди в бі-лих халатах відроджують у хворого надію на допомогу, а іноді і спасіння. Білий халат—це своєрідна «візитна картка» медичної сестри, що відображає її фізичну й духовну чистоту Він по-винен бути ідеально чистим, випрасуваним, відповідати зросту і розміру медичної сестри, без прикрас. До білого халата не слід пришпиляти значки, заповнювати кишені громіздкими предмета-ми, Він повинен створювати приємне враження своєю акуратністю та скромністю. Білий халат ще визначає,—і це дуже важливо,— місце медичної сестри в житті В цьому його моральний зміст.
Форма робить солдата—солдатом, офіцера—офіцером, мо-ряка—моряком, медичного працівника—медичним працівни-ком. А з того, як її носять, судять про гідність людини.
Білий халат.. Схильність медицини до білого кольору по-яснюється не тільки підвищеною властивістю білого кольору сиг-налізувати про забруднення. З білим кольором історично по-в'язане уявлення про чистоту і святість, уявлення про біле і чорне—уявлення про демонізм і смерть. Це уявлення про біле й чорне успадковане від древніх греків. Біла туніка була символом божественності і мудрості.
Сам вигляд білого халата та зовнішній вигляд медичної сес-три пом'якшує страждання хворого, дарує йому надію. Медична сестра повинна бути взірцем чистоти та акуратності. Її робочим одягом є халат, шапочка або косинка, тапочки. Халат має засті-батися ззаду, а шапочка чи косинка повністю прикривати волос-ся. Для роздавання їжі та годування важкохворих має бути інший чистий халат. Виходячи за межі лікарні або відвідуючи санітар-ний вузол, медична сестра повинна знімати халат. Перед кожною маніпуляцією, годуванням важкохворих слід добре вимити руки з милом. Деякі процедури (клізми, промивання шлунку, вну-трішньовенні ін'єкції і інші) медична сестра повинна виконувати в гумових рукавичках.
У дитячих хірургічних відділеннях або пологових будинках медична сестра повинна постійно носити маску.
Медична сестра, прийшовши на роботу, повинна вдягнути чистий, спеціально призначений для роботи одяг, а вже поверх нього,—білий халат. І медичні сестри, які працюють за велінням серця, за покликанням,—одягнувши білий халат, відчувають, щ& вони вже інші, не такі, які були до цього, вони виділяються від Інших, усвідомлюючи те, що вони є потрібними людям у найважчу хвилину їхнього життя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Про зовнішній вигляд медичної сестри лікувально-профілактичного закладу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок