Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Гагарін Юрій Олексійович

Гагарін Юрій Олексійович

Назва:
Гагарін Юрій Олексійович
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,17 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Гагарін Юрій Олексійович


Зміст
1. Політ
2. Біографія
3. Світове визнання
4. Нагороди
4.1 Звання
Нагороди
Дипломи
Публікації
Трагічна смерть
 


Біографічні дані
Спеціалізація - космонавт
Народження - 9 березня 1934 місто
Смерть - 27 березня 1968
Країна - СРСР
Досягнення
1-й людина в космосі
Юрій Олексійович Гагарін (9 березня 1934, село Клушино Гжатского району Смоленської області — 27 березня 1968, Володимирська область) — перша людина, що зробила політ у космос 12 квітня 1961 року на космічному кораблі «Схід».
Космічний корабель «Схід» з космонавтом на борті стартував 12 квітня 1961 року в 9 годин 7 хвилин московського часу (6 годин 7 хвилин за Гринвічем). Юрій Гагарін на кораблі «Схід» зробив один оборот навколо Землі.
Позивний у польоті: «Кедр». На висоті декількох кілометрів Гагарін катапультувався і здійснив м'яку посадку на парашуті недалеко від апарата, що спускається, на колгоспному полі в Саратовській області. Усього космічний політ зайняв 1 годину і 48 хвилин.
Коротка біографія
Народився 9 березня 1934 року в селі Клушино Гжатского району Смоленської області, недалеко від міста Гжатск, що нині перейменований у . По походженню є вихідцем із селян: батько - тесля, мати - свинарка.
Незабаром після того, як до Гагаріна прийшла світова популярність, у деяких західними СМІ з'явилася інформація, що він є нащадком древнього російського князівського роду Гагарін (з посиланням на представників цього роду, що жили в еміграції в США). Однак це не відповідає дійсності й офіційно спростовувалося самим Ю.А.Гагарін як на прес-конференціях, так і в автобіографічній книзі Дорога в космос. Записки льотчика-космонавта СРСР.
1951 рік — ремісниче училище № у місті Люберці (Московська область) за фахом формувальника-ливаря (з відмінністю);
1951 рік — школа робочої молоді в місті Люберці;
1955 рік — саратовський індустріальний технікум (з відмінністю);
1955 рік — Саратовський аероклуб;
1955 рік — у рядах Радянської Армії;
1957 рік — Перше Чкаловськое військове авіаційне училище льотчиків імені К. Е. Ворошилова в місті (по першому розряду). З  року до зарахування в служив -винищувачем у винищувальному авіаційному флоту (Луостар, район області).
березня  року — зарахований у загін космонавтів;
12 квітня 1961 року - зробив перший у світі політ в космос;
23 травня  роки — командир загону космонавтів;
20 грудня  роки — заступник начальника підготовки космонавтів. 
рік — Військово-інженерна академія імені Н. Е. Жуковського в (з відмінністю).
У Гагаріна був шанс полетіти в космос ще раз (і загинути) — він був дублером при старті 23 квітня  року.


Світова популярність
Після польоту на Ю. А. Гагарін став найвідомішою людиною на планеті. Про нього писали всі світу. Його нагородили , , , обрали громадянином своїх міст держави, , , , і Америки. З місією світу і дружби Гагарін відвідав багато країн світу.
Нагороди
Звання
Льотчик-космонавт СССР, Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці , , Герой Праці В’єтнаму. Радянський уряд також підвищив Ю. А. Гагаріна в званні від до старшого . Президент Суспільства радянсько-кубинської дружби, почесний член Суспільства — Радянський Союз і інших. З  року був почесним членом академії астронавтики.
Ордена
(), Георгія Димитрова (), Карла Маркса (ГДР), Зірка II класу (), Хрест Грюнвальда (), Прапора I ступеня з діамантами (), «Намисто Нілу» (), Велика стрічка Африканської Зірки (),«За заслуги в області повітроплавання» ().Перший кавалер ордена «Плайя-Хирон» ().
Медалі і дипломи
«Золота Зірка» (),Золота медаль імені (АН СРСР), медаль де Лаво (),золота медаль уряду , золота медаль і почесний диплом «Людин у космосі» Італійської асоціації космонавтики, золота медаль «За видатне відмінність» і почесний диплом Королівського аероклубу , Велика золота медаль і диплом , золота медаль Британського суспільства міжпланетних повідомлень, медаль Колумба (),золота медаль міста () і інші.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Гагарін Юрій Олексійович

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок