Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Густав Штреземан (Ztreseman) за роль в укладеннi Локарнського пакту роки життя: 1878 - 1929 рр.

Нобелівський лауреат Густав Штреземан (Ztreseman) за роль в укладеннi Локарнського пакту роки життя: 1878 - 1929 рр.

Назва:
Нобелівський лауреат Густав Штреземан (Ztreseman) за роль в укладеннi Локарнського пакту роки життя: 1878 - 1929 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,47 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Густав Штреземан (Ztreseman)


за роль в укладеннi Локарнського пакту
роки життя: 1878 - 1929 рр.
Німецький державний діяч Г.Штреземан народився 10 травня 1878 р. і виріс у Берліні в родині трактирника. Штреземан вивчав літературу, історію та політичну економію в Берлінському університеті, де дістав ступінь доктора у 1902 р. Штреземан у 1906 р. був обраний у Дрезденський муніципалітет, а в 1907 р. у рейхстаг від національно-ліберальної партії. У цей же час він був призначений директором Союзу саксонських промисловців, одночасно редагував газету «Саксонська промисловість». 1917 р. очолив свою партію. За 2 роки потому Штреземан та інші німецькі політики зустрілися у Веймарі для оформлення конституції нової Німеччини. 1920 р. він був переобраний у рейхстаг Веймарськой республіки, а 1923 р. був обраний канцлером Німеччини. Коаліційний уряд проіснував 4 місяці, соціал-демократи вийшли з коаліції й Штреземан був призначений на посаду міністра закордонних справ. 1924 р. у Лондоні Штреземан вів переговори про вивід союзних військ з Руру й перегляд національного боргу, що дозволило німецькому уряду одержати позики в США й прискорити відновлення економіки. У жовтні 1925 р. Штреземан зустрівся з французьким міністром закордонних справ Арістідом Бріаном та англійським міністром закордонних справ Дж.Остіном Чемберленом у Локарно (Швейцарія). За умовами підписаних там угод (Локарнський пакт) Франція, Німеччина й Бельгія домовилися не змінювати існуючих границь; Італія й Велика Британія гарантували демілітаризацію Рейнської області, Німеччина була прийнята до Ліги Націй. Продовжуючи свою мирну політику, Штреземан почав готувати договір про нейтралітет з Радянським Союзом. Підписаний у квітні 1926 р. договір вимагав від кожної держави не брати участі в політичному союзі й економічному бойкоті проти іншої держави. Нобелівську премію миру 1926 р. Штреземан розділив з Арістідом Бріаном. Помер Г.Штреземан 3 жовтня 1929 р. Після його смерті Німецька народна партія змістилася вправо, що передвіщало перемогу нацизму в Німеччині.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Густав Штреземан (Ztreseman) за роль в укладеннi Локарнського пакту роки життя: 1878 - 1929 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок