Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Дейл Карнегі

Дейл Карнегі

Назва:
Дейл Карнегі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,60 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ЗМІСТ
ВСТУП
БІОГРАФІЯ ДЕЙЛА КАРНЕГІ
Дейл Карнегі ТА ЙОГО КНИГА
ШОСТРОМ Є. «АНТИ КАРНЕГИ»
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
2. ВСТУП
В 1936 році книга «Як завоювати друзів та впливати на людей» вийшла в світ. Вона зразу стала надзвичайно популярною, меньше чим за рік було розпродано більше мільйон примірників.
Книга «Як завоювати друзів та впливати на людей» була написана ректором Інституту ораторського мистецтва і людських відносин Дейла Карнегі більше пів століття тому назад. Вийшло 100 примірників в США, які були перекладені на 30 мов. Вона практично керувала в діловому і суспільному житті для того,щоб помагати людям відкрити і розвинути в собі таланти, які зазвичай не знаходять застосування, а також вирішують шоденні проблеми взаємовідносини з другими людьми.
Ця книга – безціння допомога всім тим хто хоче, щоб його зусилля в житті були цілком винагородженні. Містер Дейл Карнегі приводить багато прикладів з життя реальних чоловіків і жінок, які допомагали один одному досягнути вершин успіху, благополуччя і знаменитості.і в цей час – ця книга про людей які живуть з вами в одному місці і може навіть в одному домі, які добилися того, чого хотіли добитися в житті.
Актуальність цього полягає в тому, що люди могли більше спілкуватися, відкривати і розвивати свої таланти.
Мета, досягти ефективне вирішення даної проблеми.
Обєктом дослідження є вплив спілкування між людьми, швидко і легко завойовувати друзів.
Завдання, є зрозуміти філософію Дейла Карнегі і його світобачення.
Книга Дейла Карнегі може принести найбільшу користь тим людям, які йдуть до того, щоб зробити свій характер, свої манери і звички більш коректними, більш тактичними по відношенню до інших, зустрічаються майже на кожному кроці.
3. Біографія Дейла Карнегі
Американський педагог, психолог,письменник Дейл Карнегі народився 24 листопада 1988р на фермі Мерівілль в Міссурі. Він жив в бідній сімї, але мав непогану освіту.
Дейл Карнегі вчився в коледжі і не міг собі позволити зняти квартиру в місті. Карнегі хотів виділитися чим-небуть,щоб в самий коротеий час добитися популярності.
В коледжі студенти поділялися на дві групи: в одну входили спортсмени, а в другу хлопці, які вигравали в спорі спеціально організованих публічних дискусій. Він вирішив добитися перемоги в ораторському мистецтві. Але йому не вдалося досягнути перемоги. Коли йому було 18 років він був гордий і чутливий. Карнегі був так засмучений своїми невдачами,що хотів закінчити життя самогубством. Раптом він почав перемагати в усіх дискусіях, які проводилися в коледжі.Закінчивши коледж, Карнегі хотів організувати курси заочного навчання для власників ранчо, розкиданих між піскових горбів Західної Небраски і Східного Вайомінга. Не дивлячись на ентузіазм, з яким він взявся за справу, добитися успіху йому не вдалося і він вирішив зайнятися другою роботою. Незабаром організував власну школу, поступово розробляв власну систему навчання навиків спілкування, і вирішив оформити авторські права на неї.
Перша книжка “Ораторское искусство и оказание влияния на деловых партнеров” вийшла в 1926році. Був ведучим на радіопередачі на тему “Маловідомі факти з життя відомих людей”. До кінця життя він став всесвітньо відомим, а Інститут який був створений ним, мав відділення в багатьох містах по всій Америці і Європі.
Помер Дейл Карнегі 1 листопада 1955р. в Нью-Йорку.
4. Дейл Карнегі та його книга.
Дейл Карнегі, невідомий фермер з штату Міссурі, здобув світову славу, так як знайшов спосіб допомагати людям виявити, розвити і з користю для себе вжити багато цінностей. Його карєра, є яскравим прикладом того що може створити людина, залежна ідеями і переповнена оптимізмом.
В місті Мередині було проведено дослідження в якому брали участь кожний дорослий мешканець і давав відповідь на багато різних питань. Щоб задовільнити ці запитання комісі вирішила організувати в Мередині курси, це були курси з ораторського мистецтва, призначення яких було навчити дорослих мислити й висловлювати свої думки частіше.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Дейл Карнегі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок