Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Карлос Філіп Хіменес Бело (Belo) за свої зусилля у збереженні миру рік народження: 1948 р.

Нобелівський лауреат Карлос Філіп Хіменес Бело (Belo) за свої зусилля у збереженні миру рік народження: 1948 р.

Назва:
Нобелівський лауреат Карлос Філіп Хіменес Бело (Belo) за свої зусилля у збереженні миру рік народження: 1948 р.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,61 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Карлос Філіп Хіменес Бело (Belo)


за свої зусилля у збереженні миру
рік народження: 1948 р.
Карлос Бело – католицький єпископ у Ділі народився 3 лютого 1948 р. у Вайлакамі (Східний Тімор) у родині шкільного вчителя. Він навчався в місіонерських школах Бокау та Оссу і 1973 р. закінчив семінарію у Дейрі. Потім він відправився на навчання до Лісабона (Португалія), де став членом Салезького ордену. Згодом Бело на короткий час повернувся до Східного Тімору, де проходив навчання у Салезькому коледжі в Фатумаці поблизу Бокау. Через два роки він повернувся до Португалії, щоб продовжити навчання з філософії, а наступні три роки провів у Португальському католицькому університеті. Далі він відправився до Рима, де продовжив церковні студії в Єпископальному Салезькому університеті. Після повернення до Португалії Бело був посвячений у священики (1980). У березні 1981 р. отець Бело повернувся до Східного Тімору і був призначений директором коледжу в Фатумаці. У цей час він набув дуже важливого досвіду, який вплинув на його майбутнє життя. Усвідомивши роль молоді у розвитку країни та відчувши суворий тиск і різного роду залякування з боку військової влади, він після прийняття у Ватикані сану єпископа (1983) як духовний наставник території, що в основному є католицького віросповідання, стає головним представником тіморезького народу перед Папою римським. Він зробив принаймні дві спроби у своєму житті (1989 та 1991 рр.) засудити ганебну тактику та пригноблювальну політику, яку провадив індонезійський уряд. Після кривавого розгону мирної демонстрації у Ділі 1991 р. Бело провів успішну кампанію з реформування в армії та усунення двох генералів. Палко вірячи у ненасильницький опір, Бело шукав мирні засоби подолання негараздів у своїй країні. У відкритому листі (1994) він висловив свою зацікавленість долею народу Східного Тімору і запропонував індонезійському урядові скоротити військову присутність, поширити громадянські права народу та дати можливість Східному Тімору провести демократичний референдум щодо самовизначення або надати країни особливого територіального статусу. Карлос Бело разом з Х.Рамос-Хортою отримав 1996 р. Нобелівську премію Миру «за свої зусилля у збереженні миру» в Східному Тіморі, який перебував під контролем Індонезії з 1975 р.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Карлос Філіп Хіменес Бело (Belo) за свої зусилля у збереженні миру рік народження: 1948 р.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок