Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Отто Леві (Loewi) за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів роки життя: 1873 - 1961 рр.

Нобелівський лауреат Отто Леві (Loewi) за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів роки життя: 1873 - 1961 рр.

Назва:
Нобелівський лауреат Отто Леві (Loewi) за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів роки життя: 1873 - 1961 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,88 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Отто Леві (Loewi)


за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів
роки життя: 1873 - 1961 рр.
Німецько-американський фармаколог і фізіолог О.Леві народився у Франкфуркті-на-Майні 3 червня 1873 р. в родині багатого виноторгівця. Леві більшу частину свого дитинства провів у містах Гардта. Коли йому виповнилося дев'ять років, він вступив до франкфуртської гімназії. Головна увага у навчанні приділялася латинській і грецькій мовам, історії класичної цивілізації. 1891 р. за вимогою батьків Леві складає іспити до Страсбурзького університету, де займався медициною, після закінчення якого 1896 р. відвідує Італію, країну, що вабила його протягом усього життя. 1897 р. він – асистент лікарні Франкфурта, де лікує від туберкульозу і запалення легенів. Через рік Леві одержав посаду асистента фармакологічного відділення Марбурзького університету. 1900 р. Леві одержав звання приват-доцента. Це був перший крок на академічному поприщі. Тоді він спромігся опублікувати результати своїх перших досліджень, зокрема, першу із серії статей про функції нирок і дію ліків, що підсилюють виділення сечі. Робота у Віденському університеті з часом здалася йому більш перспективною, тому 1905 р. він заступає на посаду асистента професора. Працюючи у Віденському університеті, Леві друкує ряд статей. Його праці стосувалися діабету, стимуляції серця за допомогою блукаючого нерва, впливу адреналіну та норадреналіну на кров'яний тиск. 1909 р. Леві був призначений професором фармакології Університету Граца і залишався на цій посаді до нацистської окупації Австрії 1938 р. Леві та Дейлу було присуджено Нобелівську премію з фізіології і медицини 1936 р. «за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів». Під час нацистської окупації Австрії 1938 р. Леві і два його молодших сини були ув'язнені разом з багатьма іншими єврейськими громадянами. Незабаром їх звільнили і дозволили виїхати до Брюсселя, де він працював на посаді позаштатного професора Вільного університету. 1940 р. Леві приїхав до Нью-Йорка, наступного року до нього приєдналися дружина і діти, а через шість років він одержав американське громадянство. Продовжуючи науково-дослідницьку роботу до 1955 р., Леві решту свого життя видавав статті і мемуари, читав лекції. О.Леві було присуджено багато почесних звань та премій. Особливе задоволення доставило йому обрання членом Лондонського королівського товариства 1954 р. Серед його нагород – премія Камерона і почесне право читання лекцій у Единбурзькому університеті (1944), почесні ступені Нью-Йоркського університету, університетів Граца і Франкфурта. Він був почесним членом Лондонського фізіологічного товариства, Гарвеївського товариства, Італійського товариства експериментальної біології. Леві помер 25 грудня 1961 р. у 88 років у Нью-Йорку.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Отто Леві (Loewi) за відкриття, пов'язані з хімічною передачею нервових імпульсів роки життя: 1873 - 1961 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок