Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Клеопатра

Клеопатра

Назва:
Клеопатра
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,47 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему:
“Клеопатра”
План:
Введення
Таємниця Великої Клеопатри
2.2. Зовнішність Клеопатри
2.2. Родина Клеопатри
2.3. Особисте життя Клеопатри
2.4 Клеопатра і Цезар
2.5. Антоній і Клеопатра
2.6. Смерть Клеопатри
Висновок
Список використаної літератури
Введення
Клеопатра - велика цариця Стародавності. Про неї було сказано дуже багато і ще не менше буде сказано. Особистість досить спірна і разноплановая. У моєму рефераті я постаралася відобразити найбільш цікаві факти з життя цариці.
Моя робота складається із шести частин. У першій частині, що я назвала "Зовнішність Клеопатри", розповідається про те, як виглядала Клеопатра, що вона носила, як вона поводилася з людьми.
Другий розділ мого реферату, що названий "Родина Клеопатри", розповідається про відносини в родині Птолемеев. У Клеопатри були дуже складні відносини з усіма членами родини, адже вона була безжаліслива до тих, хто заважав їй на шляху до трону. Вона займалася самоосвітою, щоб бути здатної і гідної царської корони. Благо для цього в неї була маса можливостей, адже в родини була сама величезна бібліотека на світі, про долю якої я теж розповідаю в цій частині.
Третя частина зветься "Особисте життя Клеопатри". Існує думка, що Клеопатра була жінкою легкого поводження. Вона дуже любила чоловіків, але іноді жорстоко розправлялася з неугодними. До того ж, вона дозволила собі родити сина від самого Гаю Юлія Цезаря. Про те, як сприйняли це в Римі і Греції, я і розповідаю в цій частині.
"Клеопатра і Цезар" - це назва четвертого розділу мого реферату. За назвою можна зрозуміти, що в цій частині мова йтиме про відносини Клеопатри і Цезаря, результатом чого стало народження сина Цезариона. Зв'язком у їхньому союзі була не любов, а звичайний розрахунок. Що з цього вийшло і розповідає четверта частина.
П'ята частина названа мною "Антоній і Клеопатра". Після смерті Цезаря Клеопатра стала коханкою римського диктатора Марка Антонія. Їхній союз згодом теж ставав банальним розрахунком. За допомогою Антонія Клеопатра врятувала і себе і Єгипет. Від чого і чому, розповідається в цій частині.
Заключна глава моєї роботи зветься "Смерть Клеопатри". Не важко догадатися, що мова в ній піде про останні події в житті цариці і про те, як вона загинула. Цариця убиває себе, тому що не може перенести втрата коханої людини, Марка Антонія. Та й відношення жителів Рима до неї було далеке не дружнім. Клеопатра зважується на запеклий крок і убиває себе.
Мій реферат містить висновок, у якому я роблю загальний висновок по даній темі. Крім того, у висновку я виражаю свою думку з питань, розкритим у моєму рефераті.
Реферат постачений списком літератури, якою я користалася при написанні цього реферату.
Чудо світла - Олександрійський маяк на Фаросі усе ще світил. Видний на сто миль у відкритому морі, він начебто мару притягав у порт Евнос чужоземні кораблі – усі різномовні торговці збиралися тут. У придворній академії Мусейон на царській платні діяли славнозвісні вчені і поети світу.
Тут жила Клеопатра, обраниця богів. Принаймні, такий себе вважала: їй призначено бути над людьми з їх дрібними мерзенностями і радостями. Вона належить богині Ізіді, Клеопатра - її ока і її тіло на землі. Але боги не мають право на слабості, їхнє призначення - панувати і карати. Цьому Клеопатру учила вся історія її сімейства Птолемеїв, греків з Македонії, яким з волі випадка дісталася корона фараонів.
Кожна цариця в династії Птолемеїв звалася, так що скоріше це навіть не ім'я, а титул. І кожна Клеопатра була замужем за власним братом і правила з ним спільно - так веліла традиція фараонів, перейнята Птолемеями. Сама богиня Ізіда була одружена з братом, богом Озирисом. Вона і благословила кровозмішення царів.
Хоча і колишніх царицях були досить славні - наприклад, Клеопатра ІІ нещадною війною проти чоловіка-брата Птолемея VІІІ, а Клеопатра ІІІ - проти власних синів Птолемея ІX і Птолемея X, - але в історію вони не ввійшли, тому як занадто повсякденні були їхнього діяння по тим запеклим часам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Клеопатра

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок