Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> КОЛОС Борис Данилович (справжнє прізвище — Кабанов) Український публіцист

КОЛОС Борис Данилович (справжнє прізвище — Кабанов) Український публіцист

Назва:
КОЛОС Борис Данилович (справжнє прізвище — Кабанов) Український публіцист
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,13 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
КОЛОС Борис Данилович (справжнє прізвище — Кабанов)
Український публіцист
Народився 27 грудня 1895 р. в м. Краснокутськ на Харківщині.
Журналістську діяльність розпочав у газеті «Боротьба» — друкованому органі української комуністичної партії. У березні 1920 р. став відповідальним секретарем редакції газети «Селянська біднота». Згодом перейшов до редакції газети «Вісті ВУЦВК». З 1926 р. — член редколегії, з 1929 р. — відповідальний редактор новоствореного профспілкового видання «Робітнича газета «Пролетар». На початку 30-х років цей друкований орган різко змінив свій напрям і перетворився на рупор партійних та урядових настанов щодо «посилення класової боротьби та підвищення пролетарської пильності». Показовою для дискусій на шпальтах газети була стаття Б. Колоса «Проти гнилого лібералізму» — відгук на відкритий лист Сталіна «Про деякі питання історії більшовизму».
У січні 1932 р. газета «Комуніст» в огляді преси звинуватила Б. Колоса в «помилках політичного характеру», внаслідок чого у березні того самого року він був переведений до Вінниці, де очолив редакцію газети «Більшовицька правда».
З 1934 по 1936 р. працював начальником відділу середніх сільськогосподарських шкіл Харківського обласного земельного управління.
У грудні 1936 р. був заарештований за звинуваченням у «керівництві контрреволюційною троцькістсько-націоналістичною організацією», яка «ставила за мету повалення радянської влади в Україні». 14 липня 1937 р. був засуджений до страти.
Страчений 15 липня 1937 р. Реабілітований у 1957 р.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: КОЛОС Борис Данилович (справжнє прізвище — Кабанов) Український публіцист

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок