Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Уінстон Леонард Спенсер Черчілль (Churchill) за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей роки життя: 1874 - 1965 рр.

Нобелівський лауреат Уінстон Леонард Спенсер Черчілль (Churchill) за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей роки життя: 1874 - 1965 рр.

Назва:
Нобелівський лауреат Уінстон Леонард Спенсер Черчілль (Churchill) за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей роки життя: 1874 - 1965 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,91 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Уінстон Леонард Спенсер Черчілль (Churchill)


за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей
роки життя: 1874 - 1965 рр.
Англійський державний діяч У.Черчілль народився 30 листопада 1874 р. у Бленім-Пелісі, біля Вудстоку, в графстві Оксфордшир. Він був старшим сином Джанет Джером, дочки американського фінансиста, і лорда Редолфа Черчілля, нащадка Джона Черчілля, першого герцога Мальборо. Після закінчення початкових шкіл в Ескоте і Брайтоні 1888 р. Черчілль переходить до привілейованої школи Харроу, а потім – у Військове училище сухопутних військ у Сандхерсті, яке закінчує двадцятим за успішністю у загальному числі 130 випускників. Черчілль направляється в IV гусарський полк, однак згодом бере відпустку і їде на Кубу (де йде війна з Іспанією) військовим кореспондентом лондонської «Дейлі графік». Служив він також на північно-західній границі Індії (1896-1897). Як солдат і одночасно кореспондент лондонської «Морнінг пост» він бере участь у Нільській експедиції до Судану, висвітлює англо-бурську війну. У результаті запаморочливих африканських пригод – полон, тюремне ув'язнення, втеча в товарному вагоні – Черчілль 1900 р. повертається до Англії героєм, висуває свою кандидатуру на парламентських виборах і здобуває перемогу, в 26 років стаючи членом Парламенту від консервативної партії. Черчілль (1923-1929) створив, на думку провідних письменників того часу, «найблискучі воєнні мемуари в історії людства» – «Світова криза». Від 1948 до 1954 р. він працює над шеститомним виданням «Друга світова війна», яка була підготовлена з урахуванням його особливого досвіду. Коли почалася Друга світова війна, Черчілль призначається першим лордом Адміралтейства і негайно вживає заходів боротьби з німецькими підводними човнами. Черчілль вважає своїм завданням організацію відбиття німецьких повітряних атак, залучення на свою сторону американців і підтримку морального духу нації за допомогою твердого політичного курсу. Величезну роль в одержанні ленд-лізу (березень 1941) відіграла дружба Черчілля з американським президентом Ф.Рузвельтом; коли ж США вступили у війну проти Німеччини, відносини між главами держав стали ще більш близькими. 1951 р. Черчілль одержує Нобелівську премію з літератури 1953 р. «за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей». Черчілль помер у Лондоні в 90 років і був похований з державними почестями. Його смерть ознаменувала кінець цілої ери в британській історії.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Уінстон Леонард Спенсер Черчілль (Churchill) за майстерні історичні та біографічні описи, а також за блискуче ораторське мистецтво в захисті високих людських цінностей роки життя: 1874 - 1965 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок