Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Конрад Хілтон

Конрад Хілтон

Назва:
Конрад Хілтон
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,22 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
3.2 Практичне завдання
Ця людина створила корпорацію, що управляє готелями на всіх континентах Землі, за винятком Антарктиди.
Все-таки вища приреченість в природі існує. Інакше як пояснити той факт, що людина з глухої американської глибинки, що довгий час мріяла стати банкіром, раптом зробила свою блискучу кар'єру на такому неначебто прозаїчному терені, як будівництво і експлуатація готелів?
Американський підприємець Конрад Хилтон (1887-1979) увійшов до історії, піднявши готельний бізнес на недосяжну висоту, тому що ввів поняття «п'ятизірковий готель» по аналогії з хорошим коньяком.
Треба підкреслити, що як стартовий капітал для відкриття власної справи він не мав свій в розпорядженні нічого, окрім твердого характеру, ініціативності, енергії, рішучості і дитячого досвіду комерції в магазині батька. Багато раз він починав фактично з нуля. Кілька разів вкладав з величезною працею зібрані гроші в надзвичайно перспективні підприємства, які потім рушилися і залишали його банкротом. Він шукав і не знаходив, знаходив і втрачав, надихався і розчаровувався. Але не зневірявся, поки нарешті, вже розмінявши четвертий десяток, не вийшов на свій фатальний бізнес. Зате пізній успіх не закрутив йому голову.
Він дуже хотів бути першим. З подвійною педантичністю батька-норвежця і матері-німки упевнено просувався до своєї мети. Його надзвичайна кар'єра - це історія про те, що може вийти, якщо людина мріє бути першим.Конрад Хилтон був першим в багатьох тонкості і нюансах готельного бізнесу, що і допомогло йому створити континентальну корпорацію і прославити своє ім'я.
Першим здогадався Конрад Хилтон, випадково купивши абсолютно «убитий» готель МоЫеу в Техасі, першим здогадався рентабельно використовувати його даремний простір. Цей заїжджий двір з безглуздими колонами на фасаді, що обшарпався, можна було назвати готелем, лише підключивши фантазію. З фантазією біля Хилтона було все гаразд, причому з фантазією особливого типу - підприємницької. Він примусив приносити прибуток не тільки сам готель, але і даремні колони, оточивши їх скляними вітринами з необхідними в будь-якому готелі товарами: від газет і журналів до предметів особистої гігієни. Прибутковість такого сервісу перевершила всі очікування - кожна колона давала власнику додаткові 8 тисяч доларів. Далі ця ідея розвинеться в сувенірний і підарочний бізнес при всіх готелях "Хилтон».
Успіх надихнув Хилтона. Він, забувши про кар'єру банкіра, вирішив серйозно зайнятися готельним бізнесом і відкрив в Далласі перший готель під фірмовою назвою Хилтон», що заклав основу створення знаменитої готельної імперії - глоб&чьной мережі елітних готелів вищого класу обслуговування, передового рівня оснащеності і найкомфортабельнішого сервісу. Після Другої світової війни імперія Конрада Хилтона перетворилася на найбільшого лідера світової готельної індустрії, стандарти якого брали на озброєння інші представники галузі.
У результаті Хилтон так захопився цим новим для себе видом бізнесу, що багато років опісля почне відкривати в різних містах на свої засоби факультети готельного і ресторанного управління, виголошуючи при цьому пафосні і піднесені вступні промови: «Чому я підніс університету цей подарунок? Тому що горджуся тим, що я трактирщик, горджуся трьома тисячами років історії за своєю спиною. Наше ремесло виникло ще до того, як була написа-«Я горджуся тим, що я - шинкар. Горджуся трьома тисячами років за своєю спиною. Наше ремесло виникло ще до того, як була написана Біблія».
Задовго до фараонів, до того як Самсон зустрів Далілу в трактирі Сектора Г'за. задовго до греків і римлян вже існували караван-сараї. Дві тисячі років тому Горацій називав нас «брехливими шинкарями», а сьогодні від Х'юстону до Нью-Йорка, від Парижа до Токіо наші менеджери славляться батьками міст». Хилтон не соромився при цьому виглядати наївним і поверхневим. Тому що свою жарптицю він зловив саме в цій галузі. І хотів надихнути на це молодят.
Першим помітив Конрад Хилтон першим звернув увагу на те. що в готелях зупиняються не тільки відпускники і туристи, але і представники ділового миру, для яких готелі тимчасово стають і будинком і офісом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Конрад Хілтон

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок