Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Луї Рено (Renault) за значну роль на обох Гаазьких конференціях. роки життя: 1843 - 1918 рр.

Нобелівський лауреат Луї Рено (Renault) за значну роль на обох Гаазьких конференціях. роки життя: 1843 - 1918 рр.

Назва:
Нобелівський лауреат Луї Рено (Renault) за значну роль на обох Гаазьких конференціях. роки життя: 1843 - 1918 рр.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,50 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Луї Рено (Renault)


за значну роль на обох Гаазьких конференціях.
роки життя: 1843 - 1918 рр.
Французький юрист Л.Рено народився 21 травня 1843 р. в Отені (Франція). Освіту одержав у Діжонському університеті, де 1861 р. одержав ступінь бакалавра з літератури. Протягом семи років він навчався в Паризькому університеті, де вивчав право і одержав ступінь доктора. У Діжонському університеті Рено викладав римське і комерційне право. 1873 р. одержав запрошення до Паризького університету, де читав лекції з карного і міжнародного права. Два роки потому Рено одержав кафедру міжнародного права в Паризькому університеті і, крім того, став професором у Вільній школі політехнічних наук. Від 1880 р. Рено – директор Французького дипломатичного архіву. 1890 р. Міністерство закордонних справ запросило його на посаду консультанта з юридичних питань. В наступні роки Рено представляв Францію на міжнародних конференціях з транспорту, військової авіації, морських справ, кредиту. За великі заслуги був визнаний гідним титулу надзвичайного і повноважного посла. 1899 р. Рено був учасником Гаазької мирної конференції, де брав участь у дискусії з морських питань. На Гаазькій конференції 1907 р. Рено працював у комітеті, що визначав права нейтральних країн під час морської війни і застосування Женевської конвенції до морських битв. По закінченні конференції Рено підготував комюніке. Нобелівську премію Миру 1907 р. Рено поділив з Ернесто Монетою. У промові представника Норвезького Нобелівського комітету було відзначено важливість ролі, що зіграв Рено на обох Гаазьких конференціях. Після одержання Нобелівської премії Рено продовжував займатися науковою діяльністю, викладати і брати участь у засіданнях Міжнародного третейського суду в Гаазі. Він був серед арбітрів з «касабланкської справи» (1909), у справі Саваркара (1911) і ряду інших. За своє життя Рено, крім Нобелівської премії, був удостоєний багатьох нагород. Він мав відзнаки 19 іноземних держав і почесні наукові ступені різних університетів, нагороджений орденом Почесного легіону, обирався членом Французької академії моралі і політичних наук, а 1914 р. був президентом Академії міжнародного права в Гаазі. Помер 8 лютого 1918 р. поблизу Парижа.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Луї Рено (Renault) за значну роль на обох Гаазьких конференціях. роки життя: 1843 - 1918 рр.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок