Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> ТОЛСТОЙ Микола Якович Півчий, інспектор Петербурзької придворної капели

ТОЛСТОЙ Микола Якович Півчий, інспектор Петербурзької придворної капели

Назва:
ТОЛСТОЙ Микола Якович Півчий, інспектор Петербурзької придворної капели
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
0,85 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
ТОЛСТОЙ Микола Якович
Півчий, інспектор Петербурзької придворної капели
Народився між 1771 і 1774 рр. у Глухові. За деякими архівними відомостями, він, очевидно, двоюрідний внук Д. Бортнянського (за родовідною матері композитора М. Д. Толстої).
5 вересня 1781 р. М. Толстой був привезений в одному з українських наборів півчих до Петербурга, а 23 вересня того самого року записаний у штат капели. ЗО січня 1792 р. за успішну службу одержав »паспорт» — письмове свідоцтво про досягнення ним професійної музичної підготовки і виконавської майстерності в хорі.
На початку XIX ст. ідо 1829 р. — інспектор 5 класу, кавалер капели. В 1814—1815 рр. за дорученням Д. Бортнянського здійснив набір півчих в Україні і відправив з Глухова до Петербурга 14 хлопців.
М. Толстой мав тісні творчі зв’язки з Д. Бортнянським, часто користувався його домашньою бібліотекою. У 1827 р. за дорученням Ф. Львова і з дозволу вдови Бортнянського відібрав з архіву композитора його »нотні дошки і різні твори в рукописах» і вирішив усі практичні питання щодо передачі їх капелі.
Помер після 1830 р. в Петербурзі.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: ТОЛСТОЙ Микола Якович Півчий, інспектор Петербурзької придворної капели

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок