Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Елліотт Ервітт

Елліотт Ервітт

Назва:
Елліотт Ервітт
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,93 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
Елліотт Ервітт


«Я хочу, щоб зображення були емоційними.
Мало що інше мене цікавить у фотографії ».

Елліотт Ервітт
Елліотт Ервітт [26 липня 1928, Париж] - легенда світової фотографії, прославився як найталановитіший автор чорно-білих знімків. Його роботи: живі, емоційні, з почуттям гумору і глибоким змістом, підкорили публіку багатьох країн. Унікальність техніки фотографа полягає в здатності побачити іронію в навколишньому світі. Він не любив постановочних кадрів, не використовував ретуш та працював тільки з плівковими фотоапаратами. Все, що коли-небудь знято Ервітом - це непідроблена дійсність, очима оптиміста.
Елліотт народився в сім'ї емігрантів з Росії. Борис і Євгенія дали своєму синові аж ніяк не російське ім'я Еліо Романо Ервіц. Друге ім'я Романо дав батько, який навчався в Римському університеті. Свої перші 10 років він провів в Італії, але фашизм змусив сім'ю покинути країну в 1938 році. До 1941 Ервітт зі своїм батьком опиняються в Лос-Анджелесі, Каліфорнії. Як говорив сам фотограф: «Завдяки Беніто Муссоліні я американець». Саме в цій країні він відкриває для себе мистецтво фотографії, яку надалі було сенсом його життя.
Свою першу антикварну дзеркалку Ервітт купив у 14 років. З 1942 по 1944 в лос-анджелесcком коледжі він вивчав фотографію, а з 1948 по 1950 рр.. - Кінематографію в новій школі суспільних досліджень в Нью-Йорку. Працював під керівництвом легендарного Роя Страйкер в Standart Oil Company. Після поступив на службу в якості помічника військового фотографа армії США. Так само фотографував і для таких журналів, як Collier's, Look, Life і Holiday. У 1953 Елліотт потрапляє в штат агентства Magnum Photos, що дозволяє йому вільно займатися власними фотопроекту по всьому світу. Завдяки частій роботі за кордоном фотограф вивчив чотири мови.
Ервітт намагався зберігати фотографію своїм захоплення, вважаючи, що комерційні знімки втрачають природність, тому що в них закладено вимогу замовника. Роботи Елліотта відображають уклад життя 50-60-х років в Америці і Європі. У них багато іронії до того, що відбувається з людьми, і не тільки зі звичайними, але й значущими персонами.
У 1956 році він приймає участь у відомій експозиції Стайхена Family of Man в музеї сучасних мистецтв Нью-Йорка. У 1968 стає президентом престижного агентства Magnum Photos на три терміни. На даний момент він продовжує бути активним учасником і знаковою фігурою у світі фотографії.
У сімдесятих Ервітт знімає три документальних фільми: Beauty Knows No Pain (1971), Red, White and Bluegrass (1973) і Glassmakers of Heart, Afganistan (1977). З найбільш відомих книг: Son of Bitch (1974), Personal Exposures (1988), On the Beach (1991), Dogs, Dogs (1999), Snaps (2001).
Його ретроспективна книга Snaps перекладається, як «клацання». Це просту назву, як ніколи підходить під опис роботи фотографа. На думку Ервітта, для того, щоб зробити емоційний, цікавий знімок, немає необхідності щось видумувати, у навколишньому світі є все для цього. Одне клацання і готовий унікальний кадр, ідеально вивірена композиція, не постановочна, а створена простим збіг обставин. Його фотографії не можливо сплутати з іншими. Це якість, розглядати в усьому щось веселе, притаманне тільки Елліотт Ервітту. Його роботи допомагаю подивитися на світ по іншому, побачити в серйозному несерйозне і навпаки.
«Найбільша суть мистецтва Елліотта полягає в тому, щоб бути чутливим, але без плачу, забавним, але без сміху, розумною, але без роздумування». Уїлфрід Шід (англійська новеліст).
Світову популярність фотографу приніс знімок Ніксона і Хрущова на виставці в Москві (1959). На ній відображено, як Ніксон тицяє пальцем у Хрущова під час суперечки. «Мої зображення в певному сенсі політично. Їх варто розглядати в якості коментарів до людської комедії. Хіба це не політика? Спитайте мене, кого я не люблю найбільше, Ніксона або Джонсона? Потрібно буде мене сильно змусити, щоб я дав на це ясний відповідь. Джонсон був втіленням вульгарності, але видно це з фотографії? Ви мені це і скажіть ».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Елліотт Ервітт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок