Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Карл Г.Ю. Життя, Особистість, Діяльність.

Карл Г.Ю. Життя, Особистість, Діяльність.

Назва:
Карл Г.Ю. Життя, Особистість, Діяльність.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
40,05 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Карл Г.Ю. Життя, Особистість, Діяльність.
Карл Юнг народився 26 липня 1875 р. в Кесевілі.
Кантон Тургау, на березі мальовничого озера Констану в сім’ї пастора швейцарської реформаторської церкви; дід і прадід зі сторони батька були лікарями. Навчався в Базельській гімназії, улюбленими предметами гімназійних років були біологія, зоологія, археологія та історія. У 1895р. поступив в Базельський університет, де вивчав медицину, але потім вирішив спеціалізуватись по психіатрії та психології. Окрім цих дисциплін глибоко цікавився окультизмом, філософією, теологією.
По закінченні медицинського факультету Юнг написав дисертацію “Про психологію і патологію так званих окультних явищ”, що стало початком його творчості, що тривала майже 60 років. Основана на детально підготовлених спіритичних сеансах зі своєю надзвичайно обдарованою кузиною Хелен Прейсверк, робота Юнга являла собою описання її свідчень, отриманих в стані психологічного Тансу. Важливо підкреслити, що з самого початку своєї професійної кар’єри Юнг несвідомими продуктами психічного і їх значенням для суб’єкта . вже в цьому дослідженні легко можна помітити логічну основу всіх його наступних праць в їх розвитку – від теорії комплексів до архетипів.
В 1900р. Юнг переїхав в Цюрих і став працював асистентом у відомого на той час лікаря-психіатра Юджина Блейєра в лікарні для душевно хворих. Він посилився на території лікарні, і з цього моменту життя молодого працівника стало проходити в атмосфері психіатричного монастиря. Скоро він почав публікувати свої перші клінічні праці, а також статті . Юнг прийшов до висновку, що за допомогою словесних зв’язків можна встановити зв'язок з думками, уявленнями людини і тим самим, дати виявитись хворобливим симптомам. Тест працював, оцінюючи реакцію пацієнта по тимчасовій затримці між стимулом і відповіддю. В результаті виявилась взаємовідношення між словом – реакцією і самою поведінкою пацієнта. Значне відхилення від норми відмічало присутність ефективно-нав’язливих несвідомих ідей, і Юнг ввів поняття ”комплекс”, щоб описати їх цілісну комбінацію[11,ст..40].
У 1907р. Юнг опублікував дослідження про ранню неповноцінність (цю роботу він відіслав Зігмунду Фрейду) , безсумніву це вплинуло не Блейєра, який через чотири роки запропонував термін “шизофренія” для відповідної хвороби. В цій праці Юнг запропонував, що іменно “комплекс” відповідає за утворення токсину, що затримує розумовий розвиток та іменно комплекс напряму направляє свої психічні імпульси в свідомість. В такому випадку маніакальні ідеї, ефективні зміни при психозі є в тій чи іншій ступені викривлені проявленням подавленого комплексу.
Зустріч з Фрейдом символізувала початок важливої віхи в науковому поступі Юнга . до моменту особистого знайомства у 1907 р. у Відні, куди Юнг приїхав після короткої переписки, він був уже відомий як своїми дослідами у словесних асоціаціях так і відкриттям чуттєвих комплексів. Використовуючи у дослідах теорію Фрейда - його праці він добре знав. Юнг не тільки пояснив свої власні результати, але і підтримував психоаналітичний рух, як такий. Зустріч дала початок тісній співпраці і особистій дружбі, що тривала до 1912р. Фрейд був старшим і досвідченим і немає нічого дивного, що він став для нього батьківською фігурою. Зі своєї сторони, Фрейд, сприйняв підтримку і розуміння Юнга з величезним ентузіазмом і одобренням, повірив в те, що на кінець, знайшов свого духовного “сина ”і послідовника.
В 1903р. Юнг оженився на 25-річній дочці фабриканта Емме Райшенбах (1882-1955), з якою прожив разом 52 роки, ставши батьком чотирьох дочок і сина.
У 1907р. Юнг почав викладацьку діяльність у Цюріхському університеті. В 1909 р. з Фрейдом та іншими психоаналітиками приїхав у США, де прочитав курс лекції по методу словесних асоціацій. Університет Кларка у штаті Масачусетс, що запросив європейських психоаналітиків і святкувавший своє 20-нє існування, присудив Юнгу разом з іншими почесну ступінь доктора.
Міжнародна відомість а з нею і приватна практика, приносила непоганий дохід, поступово зростали, так що у 1910 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Карл Г.Ю. Життя, Особистість, Діяльність.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок