Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Оскар Аріас Санчес (Sanchez) як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні рік народження: 1941 р.

Нобелівський лауреат Оскар Аріас Санчес (Sanchez) як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні рік народження: 1941 р.

Назва:
Нобелівський лауреат Оскар Аріас Санчес (Sanchez) як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні рік народження: 1941 р.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,23 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Оскар Аріас Санчес (Sanchez)


як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні
рік народження: 1941 р.
Костариканський політик О.Санчес народився 13 вересня 1941 р. у Ередії в Коста-Риці. Він одержав освіту з права та економіки у США, викладав в університеті в Сан-Хосе (Коста-Рика), студентом був активним членом Національної ліберальної партії (НАП). О.Санчес одержав докторський ступінь в університеті Есексу (Велика Британія). Він є автором ряду книг та досліджень з політичної та історичної тематики. 1975 р. О.Санчес був обраний секретарем НАП, а 1979 р. став її генеральним секретарем. О.Санчес представляє партію на декількох Конгресах соціалістичного інтернаціоналу. 1978 р. О.Санчес був обраний депутатом до парламенту Коста-Рики. 1986 р. він стає президентом країни, постійно даючи відповідь контрреволюціонерам, які мали підтримку з США і з території Коста-Рики та перекидалися до Нікарагуа. О.Санчес, прагнучи вирішувати політичні питання мирним шляхом, різко критикував політичну систему в Нікарагуа. У травні 1986 р. О.Санчес зустрічається з президентами Гватемали, Сальвадору, Гондурасу та Нікарагуа з метою розгляду пропозиції групи Контадора стосовно мирного врегулювання конфліктів в цьому регіоні. Порозуміння не було досягнуто, тому 1987 р. О.Санчес знову ініціює ще одну зустріч, на якій він запропонував власний план досягнення миру в регіоні. П’ятеро президентів 7 серпня 1987 р. приймають цей план. 1987 р. О.Санчесу було присуджено Нобелівську премію Миру «як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні».


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Оскар Аріас Санчес (Sanchez) як визнання досягнутих ним результатів в сфері мирного врегулювання конфліктів в Центральній Америці, за створення та утвердження плану миру в регіоні рік народження: 1941 р.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок