Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> Нобелівський лауреат Кім Де Чжун (Kim Dae- jung) за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю рік народження: 1925 р.

Нобелівський лауреат Кім Де Чжун (Kim Dae- jung) за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю рік народження: 1925 р.

Назва:
Нобелівський лауреат Кім Де Чжун (Kim Dae- jung) за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю рік народження: 1925 р.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,68 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
Нобелівський лауреат Кім Де Чжун (Kim Dae- jung)


за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю
рік народження: 1925 р.
Президент Південної Кореї Кім Де Чжун народився 3 грудня 1925 р. у Мокпхо в родині небагатого фермера. Без усякої підтримки він зміг здобути блискучу освіту. 1953 р. Чжун закінчив університет Конгук, потім школу управління бізнесом при Корейському національному університеті в Сеулі. 1969 р. він вивчав економічні науки в Сеульському університеті Кенхі. Починаючи з 1954 р., Кім Де Чжун активно займається політикою. Він одержав визнання як відомий в усьому світі борець за свободу і демократію. З молодих років Кім Де Чжун присвятив себе боротьбі проти диктаторських режимів. “Азіатський Мандела”, як його називають, був двічі присуджений до смерті, неодноразово на нього робилися замахи. В ув'язненні він провів понад 15 років. “Тільки дійсно великодушний і сильний духом здатний простити і полюбити”, – писав він з тюремної камери смертників 1980 р. Усі важкі випробування і приниження, що йому довелося перенести, вивели Кім Де Чжуна в лідери, спроможного очолити й повести свою країну в XXI столітті до економічного успіху і соціального процвітання. Але він піклувався не тільки про південь Кореї. Від часу вступу на посаду президента Республіки Корея (1998) Кім Де Чжун проводив нову політику стосовно КНДР – політику “сонячного тепла” задля того, щоб зробити цю державу більш відкритою й вільною, допомогти їй налагодити контакти з іншими державами світу. Кім Де Чжун вважав, що КНДР повинна відокремити політику від економіки, іти на компроміс із сусідами з усіх ключових питань. Вперше в історії у червні 2000 р. за ініціативи Кім Де Чжуна відбулася зустріч лідерів Північної і Південної Кореї Кім Де Чжуна і Кім Чен Іра. Кім Де Чжун є автором багатьох книг з політичних і економічних проблем. Він удостоєний великої кількості нагород, премій і учених звань, серед яких і звання почесного професора Московського державного університету. Його неодноразово висували кандидатом у лауреати Нобелівської премії Миру на знак визнання самовідданого служіння справі свободи, демократії і прав людини. 2000 р. йому було присуджено Нобелівську премію Миру “за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю”.


Література:
Альфред Нобель. Шведський інститут, 2004 р.
Нобелівська премія перші 100 років.
Альфред Нобель і Нобелівські премії.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Нобелівський лауреат Кім Де Чжун (Kim Dae- jung) за його внесок у сферу демократії і прав людини в Південній Кореї й в Азії загалом, а також за мирні ініціативи, зокрема, за досягнення примирення між Північною і Південною Кореєю рік народження: 1925 р.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок