Головна Головна -> Реферати українською -> Біографії, автобіографії, особистості -> реферат безкоштовно: Архітектор М. В. Риков

Архітектор М. В. Риков / сторінка 6

Назва:
Архітектор М. В. Риков
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,05 KB
Завантажень:
3
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
В 1934—1941 роках він працює на посаді керівника кафедри архітектур-ного проектування і деякий час виконує обов'язки директора Київського художнього інституту, керує архітектурно-художньою навчальною май-стернею цього ж інституту.
В спеціальних учбових закладах Києва під керівництвом В. М. Рикова виховувались молоді кадри зодчих, які захоплювались творчими ідеями свого учителя.
В своїй педагогічній практиці В. М. Риков вимагав від студентських робіт яскравої, образної виразності. Він не поривав з архітектурою ми-нулого, приділяючи особливо велику увагу вивченню класичної архітектурної спадщини. Він прагнув пробудити у своїх учнів інтерес і любов до творчості визначних майстрів минулого; вимагав від студентів не ме-ханічного копіювання архітектурних форм класики, а розуміння внут-рішньої логіки їх побудови.
Відносився Валеріан Микитович до своїх учнів завжди по-дружньо-му і тепло. Він вважав їх продовжувачами своєї творчої лінії, своїх твор-чих ідей. Не шкодуючи ні часу, ні сил. Валеріан Микитович просиджував над їх кресленнями цілими годинами.
В. М. Риков виховав цілу плеяду архітекторів, які в свій час навча-лися в Київському художньому інституті і Київському політехнічному інституті . Багато з них своїми архітектурними творами прикрасили міс-та і села нашої неосяжної країни. Деякі з них одержали звання професо-ра або доцента, інші працюють провідними архітекторами або керівни-ками великих проектних організацій тощо.
Всі вони тепло згадують свого учителя — людину незгасаючого опти-мізму, який передавався тим, хто з ним зустрічався. Великою повагою користувався він серед своїх колег як хороший спеціаліст і товариш.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Архітектор М. В. Риков

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок