Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> ЛЮДИНОПОДІБНІ МАВПИ

ЛЮДИНОПОДІБНІ МАВПИ

Назва:
ЛЮДИНОПОДІБНІ МАВПИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,20 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
План

1. Загальні відомості про людиноподібних мавп.

2. Інтелект.

3. Мова.

4. Сприйняття прекрасного.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ПРО ЛЮДИНОПОДІБНИХ МАВП

До людиноподібних мавп відносять шимпанзе, карликового шимпанзе (бонобо), горилу й орангутанга. Разом із людською істотою вони складають групу вищих тварин, які належать до великого зоологічного ряду приматів. Якщо порівня

ти їх з іншими тваринами, то привертає увагу одна виразна риса: вони більше за інших представників тваринного світу схожі на людей. Це стосується і будови тіла, і навіть поводження. Навіть групи крові і структура генів ідентичні до людських.

Місце проживання людиноподібних мавп — тропіки Азії й Африки. Різні їхні види відрізняються за своїм способом життя й місцем проживання. Наприклад, шимпанзе, до яких примикають і карликові шимпанзе, вибрали для себе місцем проживання дерева й землю. Вони непогано прижилися у всіх типах африканських лісів і відкритих саван, хоча бонобо населяють лише вологі тропічні ліси басейну ріки Конго.

Західна берегова горила, а також східна рівнинна живуть у вологих тропічних лісах. Гірська горила віддала перевагу лісам помірного клімату. Горили досить масивні тварини, тому вони не ризикують залазити на дерева. Вони почувають себе набагато спокійніше, знаходячись на землі. Горили утворюють групи, схожі на людські родини, однак число їхніх членів постійно змінюється.

А от орангутанги, навпаки, не люблять проводитичас у колі своїх родин. Живуть вони у вологих і болотистих лісах островів Суматри і Калімантану. Воліють проводити час на деревах, неспішно перебираючись із гілки на гілку, часто зависаючи на своїх довгих руках. Руки сягають практично до щиколоток.

Іноді людиноподібні мавпи стають на ноги, щоб звільнити для якоїнебудь мети руки. Мавпи всіх перерахованих видів — дуже кмітливі істоти. Часто вони використовують різні предмети як знаряддя. Цікаво зауважити, що в людиноподібних мавп непогано розвинута міміка, яка немов ще раз підтве-рджує, наскільки сильно ці істоти схожі на людину.

ІНТЕЛЕКТ

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: ЛЮДИНОПОДІБНІ МАВПИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок