Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> СЕЛЕКЦІЯ

СЕЛЕКЦІЯ

Назва:
СЕЛЕКЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,65 KB
Завантажень:
1147
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
План

1. Що таке селекція?

2..Селекція в рослинництві.

3. Селекція у тваринництві.

4. Селекція мікроорганізмів.

ЩО ТАКЕ СЕЛЕКЦІЯ?

Селекція займається створенням сортів і гібридів сільськогосподарських рослин, порід тварин, штамів мікроорганізмів і вивчає методи всього вище перерахованого. Селекцією також називають галузь сільськогосподарського виробництва, що займається виведенням порід тварин, сортів і гібридів різних культур.

За допомогою селекції розробляються способи впливу на рослини й тварин. Це відбувається з метою зміни їхніх спадкових якостей у потрібному для людини напрямку. Селекція стала однією з форм еволюції рослинного й тваринного світу. Вона підпорядкована тим самим законам, що й еволюція видів у природі, однак природний добір тут частково замінений штучним.

Теоретичною основою селекції є генетика, що розробляє закономірності спадковості й мінливості організмів. Використовуючи еволюційну теорію Чарлза Дарвіна, закони Грегора Менделя, вчення про чисті лінії й мутації, вчені змогли розробити методи управління спадковістю рослинних і тваринних організмів. У селекційній практиці особливе місце належить гібридологічному аналізу.

Біологи виділяють три галузі селекції: селекція в рос, линництві, селекція у тваринництві й селекція мікроорганізмів.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: СЕЛЕКЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок