Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> реферат: Біологічний опис Строфант Комбе

Біологічний опис Строфант Комбе / сторінка 2

Назва:
Біологічний опис Строфант Комбе
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,50 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
На зріз сім'я наносять краплю 80% розчину сірчаної кислоти, як ендосперм, так і сім'ядолі зародка забарвлюються в зелений колір.
У молекулах лактонів, що знаходяться в цих рослинах, присутні екзометиленові групи, ніж і пояснюється їх активність. Наявність цих же фрагментів визначає активність кумаринів, що містяться в прангосах JPrangossp. (ізоімператорин)] і горичниках [Peucedanum sp. (пеуіеданін)]. Біля ферули багатокальцевої [Ferula diversivitata Rgl et Schm.] цьому сприяє друга зв'язана кетогруппа, присутня в молекулі диверсина.
СТРОФАНТІН До Strophantinum
Суміш серцевих глікозидів, що виділяються з насіння строфанта Комбе (Strophantus Kombe), містить в основному К-строфантін і К-строфантозід.
СТРОФАНТІН До Strophantinum фармакологічна дія. Кардіотонічний засіб. Надає дію систоли, мало впливає на частоту серцевих скорочень і провідність по предсердно-шлуночковому пучку.
СТРОФАНТІН До Strophantinum показання до застосування. Гостра серцево-судинна недостатність, пароксизмальна тахікардія.
СТРОФАНТІН До Strophantinum спосіб вживання і дози. Внутрішньовенно 0,5-1 мл 0,025% або 0,05% розчини в 10-20 мл 40% розчину глюкози. Вища разова доза - 1 мл 0,05% розчину, добова - 2 мл 0,05% розчини.
Побічна дія. При передозуванні екстрасистолія, бигеминия, дисоціація ритму, нудота, блювота.
СТРОФАНТІН До Strophantinum протипоказання.. Органічні зміни серця і судин, гострий міокардит, ендокардит, виражений кардіосклероз.
СТРОФАНТІН До Strophantinum форма випуску. Ампули по 1 мл 0,025% розчину і 0,05% розчину, в упаковках - 10 штук.
СТРОФАНТІН До Strophantinum умови зберігання. Список А.
СТРОФАНТІН До Strophantinum термін придатності 2 року.
Географія незаселеного
Строфант Комбе проростає в Східній Африці. Культивується в Камеруні і тропічній Східній Африці. Потреба країн СНД в насінні (які використовуються як лікарська рослинна сировина) складає близько 1 т, вона задовольняється за рахунок імпорту.
Фармакологічна дія. Володіє тромболитической активністю, перетворює плазминоген крові в плазмин і інактивує його інгібітори, надає пролонговану фибринолітичну дію.
Показання до застосування. Гострий периферичний артеріальний тромбоз або тромбоемболія, за винятком випадків, коли показано екстрене хірургічне втручання; периферичний флеботромбоз; гостра тромбоемболія в системі легеневої артерії або у випадках рецидивуючого тромбозу її дрібних гілок; тромбоз центральної вени і артерії сітківки ока; гострий інфаркт міокарду в 1-2-е доба захворювання або рецидивуюча його течія; при ретромбозі після тромбектомії.
Серце людини
Серце - фіброзно-м'язовий орган, що забезпечує потік крові по кровоносних судинах.
У дорослої людини його об'єм і маса складають в середньому для чоловіків 783 см і 332 г, для жінок - 560 см і 253 р. Форма визначається віком, статтю, статурою, здоров'ям, ін. чинниками. В спрощених моделях описується сферою, еліпсоїдами, фігурами перетину еліптичного параболоїда і тривісного еліпсоїда. Міра вытягнутості (чинник) форми є відношення найбільших подовжених і поперечних лінійних розмірів серця. При гиперстеничному типі статури відношення близьке до одиниці і астенічному - порядку 1,5. Серце складається з чотирьох камер - ліве передсердя, праве передсердя, лівий шлуночок, правий шлуночок, розділених перегородками. В праве передсердя входять порожнисті, в ліве передсердя - легеневі вени. З правого шлуночка і лівого шлуночка виходять, відповідно, легенева артерія (легеневий стовбур) і висхідна аорта. Правий шлуночок і ліве передсердя замикають малий круг кровообігу, лівий шлуночок і праве передсердя - великий круг. Серце розташовано в нижній частині переднього середостіння, велика частина його передньої поверхні прикрита легенями. З впадаючими ділянками порожнистих і легеневих вен, а також що виходять аортою і легеневим стовбуром воно покрито сорочкою (перикардом). В порожнині перикарду міститься невелика кількість серозної рідини. Робота серця складається з трьох циклів:
Скорочується передсердя. При цьому кров через відкриті клапани проштовхується в шлуночки серця.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему: Біологічний опис Строфант Комбе

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок