Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> реферат на тему: Мікроелементи

Мікроелементи / сторінка 3

Назва:
Мікроелементи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,01 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Стимулююча дія кобальту на ріст, розвиток та азотфіксацію у бобових рослин з’являються переважно за умов симбіозу з бульбочковими бактеріями. Нестача кобальту в кормах призводить до порушення обміну речовин у тваринному організмі.
Кобальтові мікродобрива або кобальтовмісні мікродобрива в СНД промисловістю не випускаються. Для потреб сільського господарства використовують технічні або реактивні солі кобальту – CoSO4*7H2O, з яких готують розчини для намочування насіння (0,01-0,05%) або для позакореневого підживлення (0,05% -й із розрахунку 100 л/га).
Роль йоду для життєдіяльності рослин чітко не встановлена. Відомо, що він входить до складу вільних амінокислот і відповідно білків.
Потребують йоду і тварини, особливо при їх годівлі гичкою, де міститься багато кальцію, надлишок якого викликає гіперфункцію щитовидної залози.
Дефіцит йоду в грунті компенсують внесенням добрив, серед яких відомо застосування йодиду Калю КІ та суміші йодиду та йодату калію КІО3, яку одержують взаємодією йоду з гідроксидом або карбонатом калію.
Мікроелементи та мікродобрива не тільки сприяють збільшенню урожаю рослин, а й поліпшують якість сільськогосподарської продукції. Тому зусилля вчених спрямовані на пошук нових видів та форм мікродобрив, які виявляють ефективну дію при мінімальних концентраціях металу – мікроелемента, що використовується. Це зумовлено тим, що більшість мікроелементів – важкі метали, які за певних концентрацій токсичні для живих організмів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Мікроелементи

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок