Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> реферат українською: Охорона птахів.

Охорона птахів. / сторінка 5

Назва:
Охорона птахів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,53 KB
Завантажень:
510
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.1

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 

Органи розмноження. Яєч-ники і сім'яники — парні.
Сім'япроводи, (вольфові ка-нали), які відходять від сім'яників, впадають у по-чатковий відділ сечостатевого каналу (мал. 244). У самок яйцепроводи (мюллерові ка-нали) диференціюються на три відділи: фалопієву тру-бу (власне яйцепровід), мат-ку і піхву. У плацентарних обидві піхви зростаються. Матки (мал. 245) в одних ли- . шаються парними (подвійна матка) і відкриваються в за-гальну піхву самостійними отворами (деякі гризуни,сло-ни); в інших матки зроста-ються (частково або повністю) і відкриваються в піхву за-гальним отвором. При част-ковому зростанні утворюєть-ся або двороздільна матка (миші, свині), або дворогова (багато хижаків, копитні та ін.); при повному зростанні — проста (деякі кажани, мавпи, людина). За-пліднення внутрішнє.
Розвиток. Усі вищі звірі є живородящими. Зародок розвиває-ться в матці. Надзвичайно дрібні (не більше ніж 0,2 мм) яйця ссав-ців бідні на жовток; живиться зародок з материнського організму.
Зв'язок плода з тілом матері здійснюється з допомогою особливого органу — плаценти.
При розвитку ссав-ців утворюються описа-ні вище (див. стор. 235) амніон, алантоїс і се-розна оболонка. Сероз-на оболонка у ссавців має на своїй зовнішній поверхні численні вор-синки і називається хоріоном (мал. 246). Стінка алантоїса зроста-ється з хоріоном, при-чому в хоріон і його ворсинки проникає ба-гато кровоносних су-дин алантоїса. А хоріон; якнайтісніше зв'язується з слизовою оболонкою матки і разом з нею утворює дитяче місце, або плаценту, через яку живиться зародок з материнського організму.
Після народження маля вигодовується молоком матері.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Охорона птахів.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок