Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Кімнатні рослини, риби і птахи

Кімнатні рослини, риби і птахи

Назва:
Кімнатні рослини, риби і птахи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,82 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Кімнатні рослини, риби і птахи


Азалія індійська походить з Індії. Потребує кислих грунтів , світлолюбива ,вимагає помірного поливу. Розмножується живцями. Рослину цікаво утримувати взимку як тимчасового мешканця кутка природи, зачаровуючи дітей красою різноманітних за забарвленням квітів , їх формою .Слід познайомити дітей з її походженням .
 
Алое (родина Лілійні). Батьківщина – Південна Африки. Ррслина має вкорочене стебло біля 50см.СЧвітло-зелені листки зібрані у рзетки, з довгастими білуватими плямами. Дуже соковиті, прості, сидячі, широко ланцетоподібні, із шпичками скраю, вони гинуть рідко, не опадають, але засихають.У дорослих рослин з’являються дітки-паростки, що їх можнавіддалити від дорослої рослини і використати для розмноження. При цвітінні викидає довгу стрілку з дріненькими квітками, що її після закінчення цвітіння обрізають. Алое може добре рости при штучному освітленні і не втрачати своєї декоративності. Рослина надзвичайно невибаглива. Вкімнатах можна вирощувати одиничні екземпляри або висаджувати її у кам’янистий садок.
Амариліс (родина Амарилісові).Батьківщина – пустелі Африки. Багаторічна цибулинна рослина з великими, дуже гарними, схожими на лілію, квітками чевонего, рожевого або білого кольорів. Листки ременоподібні. Цвіте у березні травні.Після того як засохнуть лилистки , горщики з цибулинами ставлять у темне сухе місце і не поливають.У лютому березні, коли почнуть з’являтися квіткові стпрілки, їх переносять на світло і починають поливати. Умови гарногоцвітіння амарилісу – невеликий горщик, дренаж, багато вологи під час росту і цвітіння.
Аспарагус (родина Спаржеві ). Батьоківщина – Південна Африка . Ефектна напівкущова рослина з опадаючими напівдерев’янілими пагонами, що іноді досягають 130- 180 см. Пагони густо вкриті найтоншими короткими, м’якими на дотик голочками ніжно-зеленого кольору. Вони надають рослині легкості. Квітки білі дрібненькі з приємним запахом . Зрілі плоди—червоні ягоди з чорним насінням. Цінна рослина для внутрішнього озеленення приміщення і оформлення букетів. Добре росте у теплому, захищеному від прямих сонячних прноменів приміщенні . Аспарагус не переносить сухого повітря ,тому його треба обприскувати . Любить вологу . Розмножується насінням і діленням куща.
Аспідистра (родина Лілійні ) . Батьківщина –Японія.
Відома також під назвою “дружна сім’я” . Багаторічна трав’яниста невибаглива рослина з великими ланцето подібними листками що як і бурі непримітивні квітки, вдходять від кореневища . В літку рослину слід обприскувати і тримати в тіні на повітрі, взимку – при температурі 10 С ,обприскувати рідше. Цвіте восени і взимку ,розмножується кореневищем.(Креневище ділиться на кілька частин, що мають по три-чотири листки.)Рослинав цікава для спостнрнження за розвитком листків і появою квітів .
Бальзамін, вогик , Іван-мокрий, розрив-трава(родина Бальзамінові). Батьківщина – тропічні ліси Африки . Стебла соковиті , прозорі , здуті у вузлах, листки дуже ніжні яйцеподібної форми, загострені , із зучастими ,як у пилки, краями. Рожевіц або червоні квітки розміщуються під листками, як під парасолькою. За яскраве забарвлення квіток рослину називають вогником.Із запилиних квіток упворюються сухі плоди , що від дотику розтріскуються насінням , тому він одержав у народі назву розрив-трава, а за людов до води – Іван-мокрий . Він любить світло і тепло. Розмножується живцями і насінням, що його висівають улітку і пізно восени.Як що бальзамін стоїть між іншими рослинами в тісноті, мжливе опадання листя . Воно опадає також від холоду і від недостатнього освітлення. Добре цвіте при штучному освітленні.
Бегонія вічнеквітуча , дівоча краса(родина Бегонії). Батьківщина – тропічні ліси Бразилії. Багаторічна гарно квітуча рослина з невеликими блискучими ,злегка овальної форми , листками на коротких черешках .Розмножується насінням і живцями .Навесні ,влітку та восени легко живцються швидко вкорінюючись навіть у вазі з водою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Кімнатні рослини, риби і птахи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок