Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Скачати реферат: Інтенсифікація прийомів з післязбиральної обробки і первинної переробки

Інтенсифікація прийомів з післязбиральної обробки і первинної переробки / сторінка 4

Назва:
Інтенсифікація прийомів з післязбиральної обробки і первинної переробки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,69 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

Численними дослідами на різних селекційних сортах доведено, що найкращим строком збирання льону за врожайністю волокна і насіння є жовта стиглість. На рослинах у цей час половина коробочок — жовті з жовтим сирим насінням, решта — жовто-зелені й бурі. У перших насіння блідо-зелене з жовтим носиком, а в бурих — сухе світло-коричневе.
До основного комбайнового способу збирання льону має бути запроваджено й роздільний. Ним варто розпочинати збирання льону, коли коробочки ще надто вологі, а потім продовжувати комбайновим.
При виготовлення трести в полі у стрічках комбайнового збирання льону, вона має найвищу якість, а затрати на її приготування мінімальні, якщо стрічку стебел обернути один раз у середині процесу вилежки, а другий перед підніманням і замотуванням у рулони. Ворушіння стебел поступається перед процесом обертання.
Застосування на льонозаводах роздільної системи пневмотранспортування відходів від різних точок м’яльно-тіпального агрегату дозволяє без додаткових енергетичних витрат знизити вміст костриці у волокні на 10-12 %.
Найвищі фізико-механічні властивості короткого волокна забезпечує обробка відходів на куделеприготувальному агрегат у в діапазоні обертання тіпальних барабанів 800-900 об/хв., кількість коливань голок у трясильній машині — 240, швидкість подачі шару відходів тіпання — 33 м/хв.


Список літератури:
Карпец И.П., Лихман В.С. Способ определения сроков уборки льна-долгунца. Авт. свид-во № 1218996. Бюлетень „Открытия и изобретения”. — 1986. – №4. – С. 1-2.
Карпец И.П., Кобяков С.М., Нинько П.И., Головенко В.И. Управление процессом вылежки тресты на льнище // Льняное дело. — 1994. – №1. - C. 39-40.
Карпець І.П. Розвиток і результати досліджень з проблеми льонарства в Україні // Міжвідомчий тематичний науковий збірник. — 1999. – Вип. №73. – С. 158-163.
Карпець І.П., Скорченко А.Ф., Чурсіна Л.А. та ін. Виробництво льоноволокна та його використання. — К.: Нора-Прінт, 2002. – 128 с.
Карпець І.П., Скорченко А.Ф., Головенко В.І., Лісовий О.Б. Формування врожаю та якості волокна засобами селекції, насінництва, агротехніки вирощування льону-довгунця та післязбиральної обробки продукції // Проблемы легкой и текстильной промышленности Украины. — 2001. – № 5 – С. 36-37.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Інтенсифікація прийомів з післязбиральної обробки і первинної переробки

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок