Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Біохімічні аспекти психічної енергії

Біохімічні аспекти психічної енергії

Назва:
Біохімічні аспекти психічної енергії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,51 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
БІОХІМІЧНІ АСПЕКТИ
ПСИХІЧНОЇ ЕНЕРГІЇ


У двадцятому столітті на межі біології та хімії виникла нова галузь біології та медицини - біологічна хімія. Нині відкрито послідовність біохімічних реакцій майже всіх процесів, які відбуваються в організмі людини в нормі та патології. В галузі експериментальної фізики були винайдені тонкі енергії, які розповсюджуються з великою швидкістю без втрати своєї сили. Також було доведено, що організм людини випромінює крім електромагнітних коливань, ще й інші види енергії. З іншого боку, в багатьох філософських працях йдеться мова про наявність взаємообміну між енергією Космосу та енергіями людини.
Спробуємо пов'язати ці різні галузі і показати через які біохімічні структури ,можливо, проходить цей енергетичний взаємообмін. Енергію, яка пов'язана з життєдіяльністю людини назвемо - Психічною Енергією. 
Енергія, як фізичний об'єкт має перейти в речовину, яка притаманна організму людини. Далі ця енергія повинна використовуватись на потреби організму, шляхом включення її в біохімічні реакції. В організмі відомі сполуки, які називаються макроергічними, за їх здатність зберігати великий запас енергії. Назвемо основні з них: аденозинтрифосфат (АТФ), гуанозинтрифосфат (ГТФ), креатинфосфат та інші. В усіх цих сполуках енергія зберігається у вигляді особливого хімічного зв'язку між атомами кисню та фосфору, який утворюється при приєднанні залишків фосфорної кислоти. Макроергічні сполуки є джерелом енергії в організмах всіх живих істот на Землі. Вони використовуються в енергомістких біохімічних реакціях, які супроводжуються поглинанням енергії та фосфорилюванням.
Відомо, що більшість речовин, які потрапляють в організм людини мають пройти стадію фосфорилювання, на якій вони приєднують до себе залишки фосфорної кислоти і, таким чином, набувають активності в організмі. Наведемо приклад всім відомої глюкози, яка обов'язково проходить стадію фосфорилювання. Вітаміни групи "В", також, обов`язково мають приєднати до себе залишок фосфорної кислоти, і тільки в такому вигляді вони стають активними. 
Згадаємо групу фосфоліпідів, які теж мають в своєму складі залишок фосфорної кислоти. В організмі людини вони відіграють дуже важливу роль у нормальному функціонуванні клітинних мембран, проведенні нервового імпульсу, в згортанні крові та інших процесах. Серед білків є група фосфопротеїнів, які, зокрема, в тканині мозку беруть участь в процесах навчання та пам'яті. Нуклеїнові кислоти, також, містять в своєму складі залишки фосфорної кислоти. Таким чином, процес фофорилювання відбувається в усіх основних групах хімічних сполук організму. 
Згадаємо філософське Вчення Живої Етики, в якому сказано: "... Также пора понять, что витамины и многие другие вещества получают силу, соприкасаясь с огненной энергией человека...", яку ми домовились називати психічною. Філософські знання поєднуються з біохімімічними процесами, які притаманні живим істотам. Невагома енергія набуває матеріального вмісту.
Фосфорильовані сполуки можна віднести до таких, в яких уже реалізувалась поглинута людиною енергія. Але є багато дуже важливих хімічних речовин в організмі, які не мають залишків фосфорної кислоти, але фосфорильовані сполуки були проміжними продуктами при їх синтезі. До таких речовин відноситься холестерин, який синтезується з ізопентилпірофосфату. Відомо, що відкладення кристалів холестерину в тканинах викликають захворювання -атеросклероз. Повернемося до Вчення Живої Етики, де написано: "У всех есть запас психической энергии, но не использованная, она обращается в безобразное отложение, называемое склерозом, когда можно дать ей самое мудрое применение". Ми вважаємо, що кристали холестерину, що відклались в тканинах (атеросклеротичні бляшки), є невикористана правильно енергія людини. Подивимося, в яких біохімічних перевтіленнях може використовуватись молекула холестерину. Із холестерину синтезуються стероїдні гормони, вітаміни групи D, солі жовчних кислот, із сполук проміжного синтезу утворюються вітаміни груп А, Е, К та каротиноїди.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Біохімічні аспекти психічної енергії

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок