Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> реферат на тему: Виникнення життя на Землі

Виникнення життя на Землі / сторінка 3

Назва:
Виникнення життя на Землі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,86 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Іншими словами( ферменти є ніщо інше( як органічні каталізатори. Опаріну було зрозуміло( що їх виникнення виявилось необхідною ланкою процесу виникнення життя.
Він намагався відповісти на заперечення – заперечення доволі вагомі( - висовувані проти старих теорій виникнення життя на Землі( і усунути протиріччя( народженні успіхом досвіду Пастера( експерементально довівшого неможливість спонтанного самонародження. Пастер довів( що живе виникає тільки із зародків( вже присутніх в середовищі. Якщо погодитись з таким висновком( то життя слідує вважати таким же вічним( як і сама матерія( - а численні вчені саме так і вважали. Але це положення в сутності лежало на гіпотезі Аристотеля про незмінювання світотворення і заперечувало новій( доведеній теорії еволюції організмів. Відмова ж від цієї ідеї відкривала шлях для нової гіпотези( складеній в тому( що умови( в яких виникло життя( відрізняється від умов( в яких життя існує зараз. Ця відмінність стосувалась головним чином складу атмосфери.
5.Основні етапи виникнення життя
Ознаки діяльності живих організмів виявлені багатократно в докембрійських породах( розсіяних по всій земній кулі. В Пд. Африці (м. Фіг-три) знайдені породи зі слідами діяльності мікроорганізмів( вік яких більше 3(5 млрд. років.
Процеси( які передували виникненню життя на Землі( безперечно( здійснювались на основі тих же фізичних і хімічних законів( які діють на Землі і досі. Фізичні і хімічні властивості різних атомів і молекул робили обов'язковим взаємодію між ними. Говорячи про виникнення життя шляхом складних хімічних перетворень молекул( важливо мати на увазі( що ці процеси не мали єдиного і неповторюваного характеру( а могли протікати і( очевидно( протікали в неоднакових умовах і на різних ділянках поверхні Землі.
Передбачаєма історія виникнення життя викладена в трьох основних частинах:
від атома до молекули;
від молекули до полімера;
від полімера до організму.
Хімічна еволюція живого
Із Водню( Азоту і Вуглецю при наявності вільної енергії на Землі повині були виникати спочатку прості молекули: аміак( метан і подібні з’єднання. Далі ці нескладні молекули в первинному океані могли вступати в нові зв'язки між собою і з іншими речовинами.
З особливим успіхом( очевидно( протікали процеси росту молекул при наявності групи – N=C=N – . Ця група приховує в собі великі хімічні можливості до росту як за рахунок приєднання до атому Вуглецю атома Водню( так і шляхом реагування з азотистою основою.
З визначеного етапу хімічної еволюції( участь кисню в цьому процесі стала необхідною. В атмосфері Землі кисень міг накопичуватись в результаті розкладу води і водяної пари під впливом ультрафіолетових променів Сонця( існують припущення про наявність кисню до зародження життя). Для перетворення відновленої атмосфери первинної Землі в окислену витратилось не менше 1-1(2 млрд. р. З накопиченням в атмосфері кисню відновлені з’єднання почали окислюватись( а саме: NH – до No( CH – до CO( HS – до So. В ряді випадків при окислені CH утворились метиловий спирт( формальдегід( мурашинна кислота і т.д.( які разом з дощевою попадали в первинний океан. Ці речовини( вступаючи в реакції з аміаком і ціанистим воднем ( дали початок амінокислотам і з’єднанням типу аденіну.
В ході таких і аналогічних їм реакцій води первинного океана насичувались різноманітними речовинами( утворюючи первинний бульйон. Шляхом реакції полімерилізації з простих молекул могли бути утворені і більш складні молекули – білки( ліпіди( нуклеїнові кислоти і їх спричинені. Однією з найбільш важливих ланок початкової стадії хімічної еволюції слідує визнати з'єднані здібності до самовідтворення полінуклеотидів з каталітичною активністю поліпептидів. При виникненні життя необхідна була участь як полінуклеотидів( так і поліпептидів.
Надалі ускладнення обміну речовин в таких системах значну роль повинні були відіграти каталізатори (різні органічні і неорганічні речовини) і просторово-часові роззносини (тобто( закінчити зв'язок) початкових і кінцевих продуктів реакції.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему: Виникнення життя на Землі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок