Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Скачати реферат: Проблеми кадрового менеджменту на підприємствах АПК та шляхи їх вирішення в сучасних умовах господарювання (на прикладі Закарпатської області)

Проблеми кадрового менеджменту на підприємствах АПК та шляхи їх вирішення в сучасних умовах господарювання (на прикладі Закарпатської області) / сторінка 4

Назва:
Проблеми кадрового менеджменту на підприємствах АПК та шляхи їх вирішення в сучасних умовах господарювання (на прикладі Закарпатської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,13 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Найбільш економічним методом в цій ситуації є використання функціональної адаптації.
Ситуація а аграрному секторі Закарпатської області може позитивно змінитися тільки тоді, коли на всіх рівнях його управління сформується розуміння важливості проблем кадрового менеджменту, необхідності створення умов для їх вирішення.
Отже, при роботі з персоналом на підприємствах аграрного сектору виникає необхідність постановки і вирішення ряду проблем кадрового менеджменту, які пов’язані з:
організацією відбору і найму персоналу;
вивільненням робочої сили;
повним використанням трудового потенціалу працівників;
організацією системи навчання і підвищення кваліфікації персоналу.
Шляхи вирішення цих проблем залежать від діючої на підприємствах системи управління персоналом, яка повинна опиратися на відповідну тактику й стратегію кадрового менеджменту.
Висновки
На нашу думку, основними факторами успіху у вирішенні проблем кадрового менеджменту на підприємствах АПК Закарпаття є:
Розробка ефективної кадрової політики.
Постійне удосконалювання кадрової роботи на підприємстві.
Турбота керівництва про підвищення рівня кваліфікації своїх співробітників.
Поєднання ефективного навчання персоналу, підвищення кваліфікації і мотивації для розвитку здібностей працівників.
Чітка система управління коштами, виділеними на навчання і підвищення кваліфікації, облаштування робочого місця, виплату заробітної плати.
Усвідомлення значення людського чинника як елементу конкурентноздатності підприємства.
Формування позитивного морально-психологічного клімату в колективі, який забезпечить найповніше використання потенціалу працівників.
Створення на підприємстві умов для зменшення числа звільнених.
Продумана соціальна політика, в якій важливу роль відіграє матеріальне стимулювання персоналу, програми щодо покращення умов праці, відпочинку, пільгове харчування.
Здійснення комплексу заходів зі створення високопродуктивних виробничих колективів.
Координація і контроль виконання намічених кадрових заходів.
Зазначимо, що в практиці вітчизняних підприємств варто використовувати таку багатоваріантність заходів щодо підвищення ефективності кадрового менеджменту та подолання проблем, пов’язаних з побудовою системи кадрового менеджменту на підприємстві.
Подальші наукові розробки, апробація цих пропозицій дадуть змогу визначити пріоритетність впровадження окремих підходів.


Список літератури:
Щекин Г.В. Теория кадровой политики: Монография. — К.: МАУП, 1997. — 176 с.
Завадський Й.С. Менеджмент. — Т.1. — Вид. 2-ге. — К.: Українсько-фінський інститут менеджменту і бізнесу, 1998. — 542 с.
Балановська Т.І. Управління кадровим потенціалом сільськогосподарських підприємств // Науковий вісник НАУ. — 1999. — №7—8. — С.50—52.
Юрчишин В.В. До проблеми кадрового забезпечення реформування аграних відносин // Економіка АПК. — 1998. — №6. — С.76—84.
Лозниця В.С. Психологія менеджменту. Навчальний посібник. — К.: КНЕУ, 1997. — 248 с.
Смоловик П.В. Управление процессом подбора персонала // Персонал. —2000. — № 4. — С. 35.
Литяцька Д.В. Аналіз роботи кадрових служб та їх вплив на діяльність підприємства / Матеріали 1-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції "Облік, контроль і аналіз в управлінні підприємницькою діяльністю". — Черкаси.: ЧДТУ, 2002. — С.102-103.
Хміль Ф.І. Менеджмент : Підручник. — К.: Вища школа, 1995. — 357 с.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Проблеми кадрового менеджменту на підприємствах АПК та шляхи їх вирішення в сучасних умовах господарювання (на прикладі Закарпатської області)

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок