Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Найважливіші таксономічні одиниці в класифікації рослинного світу

Найважливіші таксономічні одиниці в класифікації рослинного світу

Назва:
Найважливіші таксономічні одиниці в класифікації рослинного світу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
82
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Планета Земля, як суша, так і океан, заселені рослинами і тваринами. Нині класифікації, що є гербарне сховище, що є флористичний список, первинні знання про анатомію і морфологію рослин, проблема «виду» у біології; сучасний стан установлень близько 500 000 видів рослин і більш 1 000 000 видів тварин. Класифікацією організмів і з'ясуванням їхніх еволюційних взаємин займається особлива «галузь» біології, називана СИСТЕМАТИКОЮ.

Систематика

Систематика - розділ біології, присвячений опису, позначенню і класифікації по групах всіх існуючих і вимерлих організмів, установленню родинних зв'язків між окремими видами і групами видів.

Основні задачі систематики - визначення за допомогою порівняння індивідуальних і специфічних особливостей шкірного виду і надвидових таксонів, з'ясування їх приватних і загальних властивостей.

Систематична категорія

Таксономическая категорія

Систематична категорія - група організмів, об'єднана визначеним ступенем споріднення, загальними рисами будівлі і функціональних особливостей.

Основними систематичними категоріями є: вид, рід, сімейство, загін і порядок, клас, тип і царство.

Особливості розвитку біології в XVI-XVII ст. багато в чому визначалися практичними потребами капіталістичного господарства, що розвивалося, насамперед його аграрного сектора, соціально-класовими потрясіннями, ростом впливу матеріалістичної філософії на природознавство в цілому і біологію зокрема, інституціоналізацією наукової діяльності. На зміну середньовічній феодальній спрощеній культурно-побутовій сфері життєдіяльності приходити буржуазний спосіб життя, що сформувався в середовищі міської бюргерської культури.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Найважливіші таксономічні одиниці в класифікації рослинного світу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок