Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Структура уроку, основний зміст і методи роботи.

Структура уроку, основний зміст і методи роботи.

Назва:
Структура уроку, основний зміст і методи роботи.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
1. Вчитель. Сьогодні ми вивчимо рослини, що є "чемпіонами" по своєму зросту. Серед цієї групи рослин є гіганти та довгожителі. Вони мають важливе значення для людини, без них немислиме життя тварин. Ми помандруємо по планеті і вияснимо де ростуть ці рослини. (Запис теми уроку на дошці і в зошити).

2. До відділу Голонасінних ми відносимо 4 класи (запис на дошці схеми і в зошити).

Клас Саговники—це деревовидні рослини, стовбури яких циліндричні чи бульбовидні, нерозгалужені. Листки великі папоротеподібні, перисті, розміщені пучком на верхівці стовбура. Дводомні рослини. Відомі мільйони років. Поширені в тропіках і субтропіках. (Розгляд мал. 26 на с. 63 підручника).

Клас Гнетові — це кущі, ліани, рідко дерева. Листки супротивні, цільнокраї.

До даного класу відносимо гнети, ефедру та вельвічію. У вельвічії невеликий стовбур від якого відростають всього два листки. Вони живуть все життя рослини не відпадаючи. Наростають основами, а верхівки вітер роздирає на смужки. (Розгляд мал. 26 на с. 63 підручника).

Сьогодні ми більшу увагу акцентуємо на розгляді класів Хвойних та Гінкгових. Отже (запис на дошці):

3. Урок ми проведемо у вигляді конференції. На конференцію запрошені хіміки, ботаніки, екологи, лісники, інженери - технологи, лікарі, фармацевти, географи. А вчитель буде у ролі гіда нашої подорожі. На столах є питання нашої Іконференції. До нас завітав доцент кафедри ботаніки Тернопільського ріедуніверситету. Він розповість нам про особливості будови хвойних.

Учень 1. До класу Хвойних належить 560 видів. За своїм значенням вони займають друге місце після покритонасінних. За зовнішнім виглядом це дерева і кущі. Серед хвойних є пігмеї — до 1 м заввишки та гіганти, як наприклад, секвойя — 26 м в обхваті. Майже всі хвойні вічнозелені. З приводу того, чому хвойні дерева не скидають на зиму своє вбрання є легенда. :

Було це під осінь, давним-давно. Пташки відлітали у вирій, шукаючи тепла, зелені та поживи. Одна пташка скалічила собі крильце.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Структура уроку, основний зміст і методи роботи.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок