Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Вступ до курсу „Зоологія”

Вступ до курсу „Зоологія”

Назва:
Вступ до курсу „Зоологія”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,57 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Різноманітність тварин. Царство Тварини об'єднує понад 1,5 млн. видів (найчисельніше серед інших царств живих організмів). Тварини, як і рослини, бактерії, гриби, заселили усі середовища життя: водне — риби, ссавці, ракоподібні, медузи; наземно-повітряне — комахи, птахи, звірі; ґрунт — дощові черви, терміти, кроти. Середовищем життя для багатьох тварин є інші тварини, людина, рослини.

Тварини різноманітні за розмірами, формою тіла, покривами, органами руху, внутрішньою будовою, поведінкою та іншими ознаками (порівняйте, наприклад, між собою медузу, дощового черв'яка, восьминога, річкового рака, травневого хруща, акулу, голуба, вовка).

Подібність тварин з іншими організмами та їх відмінності. Тварини, як і усі інші організми, мають клітинну будову, живляться, дихають, ростуть і розвиваються, розмножуються, вмирають. На відміну від інших організмів вони, як правило, живляться твердою їжею, яка містить уже готові органічні речовини; у них розвинуті різні пристосування до її захоплення, утримання, подрібнення та перетравлювання. Майже всі тварини мають органи руху (плавці, ласти, ноги, крила), що сприяють активному пошуку їжі, захисту від ворогів та непогоди тощо. У більшості тварин розрізняють передній і задній кінець тіла, черевний і спинний бік, лівий і правий бік тіла.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Вступ до курсу „Зоологія”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок