Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Зимостійкість і морозостійкість деяких сортів озимої пшениці в Притисянській низовині

Зимостійкість і морозостійкість деяких сортів озимої пшениці в Притисянській низовині

Назва:
Зимостійкість і морозостійкість деяких сортів озимої пшениці в Притисянській низовині
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,16 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
ВСТУП

В успішному розвитку зернового господарства велике значення має отримання високих і стійких урожаїв озимої пшениці, яка займає значну вагу в зерновому балансі країни.

При використанні агротехніки і внесенні добрив озима пшениця зимостійких сортів забезпечує отримання високих і стійких врожаїв в основних зонах її вирощування.

Озима пшениця, розвиваючись з осені, більше використовує осінні і ранньо-весняні запаси вологит в грунті, краще переносить несприятливі умови весняно-літньої вегетації і дозріває раніше ярових колосових культур. В меншій мірі піддається шкідливій дії високих температур і суховіїв в період формування і наливання зерна.

Важливо відмітити, що в одних і тих самих кліматичних умовах різниця в попередниках, строках посіву, виборі того чи іншого сорту, внесення органічних і мінеральних добрив призводить до того, що в одному й тому ж році на одному полі озимі хліба добре перезимовують і дають високий врожай, а на інших – гинуть або зменшуються в кількості.(Ястрембович Н. И., 1962)

Найбільш висока зимостійкість при різному сполученні осінньо-зимніх умов формується після багаторічних трав, гороха, зібраного на зерно. По цим попередникам в умовах оптимальної вологості грунту і поживного режиму в осінній період формується оптимальний габітус пшеничного куща з 5-7 стеблами на одній відстані, висота якого досягає 22-27 см. Такі посіви краще переносять низькі температури і при довгій сніжній зимі менше піддаються вимочуванню.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Зимостійкість і морозостійкість деяких сортів озимої пшениці в Притисянській низовині

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок