Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> ФАУНА КАРПАТ

ФАУНА КАРПАТ

Назва:
ФАУНА КАРПАТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,21 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5

Скачати цю роботу безкоштовно
ПЛАН

1. Вступ

2. Фауна із джерел краси Карпат.

3. Проблеми фауни Карпат

а) Тварини які потребують охорони;

б) Причини вимирання тварин;

в) Види захисту тварин.

4. Тварини Карпат у Червоній книзі України.

Сучасній молодій людині, яка бачить майже голі гірські хребти Карпатських гір, яка не бачила в природі навіть живого зайця, а над річкою з оголеними і засміченими берегами треба багато часу затратити, щоб угледіти хоч яку-небудь рибину, буде важко уявити собі ті незліченні багатства тваринного світу, які були на наших землях у давнину. Якщо б сучасній людині вдалося поглянути на нашу тодішню природу, то, напевно, ми назвали б її раєм.

Мабуть тому існує легенда проте, що за скромність і культурну поведінку під час розподілу Богом земель між народами світу, які весь час сварилися між собою за більший шмат, Бог дав українцеві за доброту ту землю яку збирався залишити собі для раю на Землі. Мабуть, і японці знають цю легенду бо, приїжджаючи в Україну, називають її “куточком раю на Землі”.

У наш казковий підгірський край спочатку приходили хоробрі мисливці, бо треба було остерігатися хижих звірів та змій, а потім поступово, освоюючи найбільш вигідну і захищену територію на постійне проживання.

Серед диких тварин Прикарпаття, які стадами переходили з одного із густих, ніким не рубаних лісів в інший або пасли на просторих полях, були тури, зубри, велика рогата худоба, рогаті і благородні олені. Кози, свині, коні, зайці, вівці, собаки, великорогі олені, бізон, бурі ведмеді, лосі, сайгаки, леви тощо. Навіть 55-60% тому, до початку масового вирубування лісів у Карпатах радянською владою, в сінокісних масивах Іспаса (тепер Спаса) часто доводилось спостерігати, як дикі кози або дикі свині в кількості 14-20 особин спокійно серед білого дня переходили з одного лісу в інший.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: ФАУНА КАРПАТ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок