Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Гендель як великий вчений-селекціонер

Гендель як великий вчений-селекціонер

Назва:
Гендель як великий вчений-селекціонер
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,01 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Грегор Іоганн Мендель народився в 1822 році в Хейнцендорфі в Сілезії, де його батько був власником невеликого селянського наділу. Після одержання початкового утворення в тамтешній сільській школі і пізніше по закінченні колегії піаристів у Лейпнику він був у 1834 році прийняв у Тропаунську імператорсько-королівську гімназію в перший граматичний клас.

Чотирма роками потому його батьки були цілком позбавлені можливості відшкодовувати необхідні витрати, зв'язані з навчанням, а він, із глибокою повагою будучи тоді лише 16 років від роду, потрапив через це в сумні обставини, тому що був примушений зовсім самостійно піклуватися про власне утримання.

У 1843 році Мендель був прийнятий в августинський монастир святого Томаша в Альтбрюні. Завдяки цьому кроку його матеріальне становище в корені змінилося. У настільки необхідному для кожних занять доброчинному благополуччі фізичного існування до нього, із глибокою повагою, повернулися і мужність і сили, і він протягом спробного року штудіював запропоновані класичні предмети з великою старанністю і любов'ю. У вільні години займався він маленькими ботаніко-мінералогічними зборами, наданим у монастирі в його розпорядження. Його пристрасть до природознавства ставала тим більшою, чим більші можливості одержував він. Хоча згаданий у цих заняттях був позбавлений якого-небудь керівництва, а шлях автодидакту тут, як ні в якій іншій науці, важкий і веде до мети повільно, усе-таки за цей Мендель придбав таку любов до вивчення природи, що він не шкодував уже сил для заповнення пробілів, шляхом самонавчання і використовуючи поради людей, що володіли практичним досвідом.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Гендель як великий вчений-селекціонер

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок