Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> ГОЛУБИ

ГОЛУБИ

Назва:
ГОЛУБИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,85 KB
Завантажень:
180
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
ГОЛУБИ


Зовнішній вигляд
Типове забарвлення сизого голуба, Росія
Голуб — довжина тіла складає 29—36 см, розмах крил 50—67 см, вага 265—380 г[6]. Оперення щільне, але при цьому пір'я слабо закріплено в шкірі. Забарвлення мінливе, особливо у міських напівдиких птахів — всього налічують 28 різновидів забарвлення, так завних морф[7]. Як правило, голова, шия і груди попелясто-сизі із зеленуватим, жовтуватим або пурпурним металевим відливом на шиї і грудях. Такий же відлив може бути виражений на криючих крилах. Райдужка червона, оранжева або золотисто-жовта, при цьому її внутрішнє кільце блідіше. Навколо очей є ділянки неопереної, голубувато-сірої шкіри. Дзьоб шиферно-чорний, з яскраво-вираженим білуватим кольором восковиці в основі.
У голубів, що живуть в умовах дикої природи, тулуб світло-сірий, з білуватим надхвістям і двома виразними темними смугами на зовнішній стороні крил. Останні дві характеристики відрізняють скелястого голуба від споріднених йому голубів-синяків і припутнів. Оперення міських і сільських птахів, що є здичавілими нащадками різних порід домашніх голубів, може мати різні відтінки майже білого і охристого до фіолетово-чорного, але зазвичай темніше і без якого-небудь певного малюнка[8]. Крила широкі, загострені. Хвіст закруглений, зазвичай з темним закінченням і білою облямівкою по краях. Ноги мають відтінки від рожевого до сірувато-чорного, у деяких птахів частково вкриті пір'ям. Рух пальців знаходиться під свідомим контролем птаха, хоча і обмежений напрямками, у яких не виникає значної напруги протягом польоту.
Дорослі самки майже не відрізняються від самців, проте мають менш насичений металевий відлив, який до того ж відсутній на грудях[10]. Молоді птахи перші 6—8 місяців життя виглядають тьмянішими, без глянцю, а їхня райдужка коричнева або сірувато-коричнева.
Залежно від розміру, інтенсивності забарвлення, кольору і ширини смуги на попереку розрізняють більше десяти підвидів сизого голуба.
Людина приручила дикого сизого голуба більше, ніж 5000 років тому назад.З тих пір голубоводи
вивели багато різних порід голубів різних по кольору, формі тіла і призначенню.Досі,ще ніхто не підрахував кількість порід розведених в різних країнах світу. Приблизно їх нараховується 800 різних порід.
Голубівництво охоплює в собі спорт, естетичне захоплення, одержання певних знань, виховує в людини почуття любові до тварин і бережливого ставлення до природи.
Голубоводи-спортсмени проводять змагання своїх вихованців, тренують їх. Найкращі спортивні поштові голуби долають сотні і тисячі кілометрів на шляху до рідного дому з швидкістю більше, як 100 кілометрів за годину.
У голубів, як і в інших птахів, будова тіла і біологічні особливостві добре розвинуті до польоту.
Передні кінцівки видозмінені в органи польоту, в крила.Добре розвинуте опірення. У голубів немає зубів, мочового мішка, тих органів, які могли б навантажувати птаха під час польту. Селезінка, печінка, жулудок невеликі до маси тіла. Виділяється масивна грудинка,яка створює опору для внутрішніх органів під час польоту-гребінь грудинки -місце де прикріплені міцні, силні м'язи,які приводять в рух крила. Крило в не робочому стані дає можливість складатися,складене крило не заважає птаху рухатися по землі. Характерна особливість хребта -це розміщення хребців, це виключає перегинання тіла голуба під час польоту і дозволяє зберігати горизонтальне положення тіла. Кількість хребців становить 12-13 штук.Послідні хребці зрощені в кістку, до якої прикріплені рулеві пера хвоста, які виконують роль керма під час польоту. Кістки таза формують одну велику вигнуту пластину, до якої прикріплені внутрішні органи: легені, печінка, серце,селезінка, почки, пряма кишка, дванадцятипала кишка, та інші органи. Задні кінцівки складаються з чотирьох пальців, три направлені вперед, а один назад.Таке розміщення надає тілу рівновагу і позволяє охоплювати опори. В голубів легені зрощені з ребрами і скорочення міжреберних м'зів під час польоту автоматично стимулює роботу дихального апарату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ГОЛУБИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок