Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Зміни в статевих органах, молочних залозах, в обміні речовин жінки під час вагітності

Зміни в статевих органах, молочних залозах, в обміні речовин жінки під час вагітності

Назва:
Зміни в статевих органах, молочних залозах, в обміні речовин жінки під час вагітності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,03 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
ОБМІН РЕЧОВИН

Білковий обмін. При вагітності відбувається скупчення білкових речовин в організмі жінки. Скупчені білки витрачаються: 1) на ріст матки і молочних залоз; 2) на побудову організму зростаючого плода; 3) частина білків відкладається як запас, що витрачається після родів у зв'язку з годуванням груддю.

Вуглеводний обмін. Вуглеводи, які є енергетичним матеріалом при вагітності, добре засвоюються, концентрація цукру в крові звичайно нормальна. Вуглеводи у вигляді глікогену відкладаються не тільки в печінці і в м'язах тіла, а й у плаценті і мускулатурі матки. Вуглеводи з організму вагітної переходять через плаценту до плода (у вигляді глюкози). При переобтяженні організму вуглеводами у вагітних іноді з'являється цукор у сечі, що пояснюється підвищенням проникності ниркового епітелію. Така глікозурія швидко минає при встановленні правильного режиму харчування.

Жировий обмін. У крові вагітних підвищена кількість нейтрального жиру, холестерину і ліпоїдів. Жирові речовини нагромаджуються також у надниркових залозах, плаценті і молочних залозах. Нерідко при вагітності збільшується підшкірна основа. Ліпоїди витрачаються на побудову тканин матері і плода, нейтральний жир є енергетичним матеріалом. Великою кількістю ліпоїдів у крові пояснюють легкість настання ефірного та інших видів наркозу у вагітних.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Зміни в статевих органах, молочних залозах, в обміні речовин жінки під час вагітності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок