Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Біолокація

Біолокація

Назва:
Біолокація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,31 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Біолокація


Біолокація і парапсихологія.
Феномен біолокації – “лозоходство” – використовується дуже давно. І більше 100 років вчені не можуть точно відповісти на запитання: “Що являє собою, з точки зору науки, цей феномен? Які його закономірності?”
Перш за все потрібно відмітити, що біолокація відноситься до області парапсихології, точніше, до розділу її “сверхчувственные восприятия”.
До надчуттєвих сприйнятів відносяться:
телепатія – читання думок, дія на відстані (духовне лікування на відстані, загально по схемі: людина – людина, людина – тварина, людина – рослина);
радіестеція – одна з назв біолокації;
психометрія –телеметрія (читання пам’яті “мертвої”матерії);
регресія – спогади минулого;
світлобачення – сприйняття теперішнього, пізнання минулого, погляд в майбутнє.
Зразу можна замітити, що феномен біолокації в цій системі займає друге місце після телепатії, що говориь про його значимість серед інших почуттєвих сприйняттів.
Тепер познайомимося з тим, як можна використовувати біолокацію.
Отвес і лоза – наші помічники – можуть представити можливість получити відповіді на різні питання, позволяють получити відомості з минулого, теперішнього і майбутнього. Вони можуть розгорнути характер людини, наявність в неї хворіб. Біолокаційні індикатори використовують в пошуку захованих або загублених предметів і об’єктів, археологічних речей. Це далеко не повний список того, що можна дістати за допомогою біолокації.
Тепер розглянемо питання, що ж таке біолокаційний ефект? Яке визначення слова “ біолокація”? На даний час таких визначень декілька.
Ось, наприклад, як визначає біолокацію видатний вчений А.П.Дубров. “Біолокація означає можливість людини визначати наявність яких-небудь об’єктів за допомогою простого індикатора – рамки або маятника – груза на нитці”.
Біолокаційний ефект – це повернення рамки в руках людини, яка має сенсорну чуттєвість, коли вона проходить над аномальними зонами. До таких зон відносяться місця, де під землею проходять водні вени.
Аномальні зони можуть бути природного походження, так і штучно створені людиною. Це різні комунікації (труби, електричні і телефонні кабелі, шахти і тунелі метро), підземні сховища нафти і газу тощо. Ось над всіма цими аномальними зонами у оператора і буде відклонятись індикатор, тобто проявлятись біолокаційний ефект, який і лежить в основі універсального методу діагностики.
Як оволодіти біолокацією?
Здібності людини до біолокації закладаються ще при народженні. В деяких випадках ці здібності передаються по спадковості. Так проявляють свої здібності екстрасенси і цілителі. В більшості ж випадків їх потрібно розкривати і розвивати майбутніми підготовками.
Практика показала, що простими предметами біолокації, якими можна користуватися в будні, можуть оволодіти 8 чоловік з 10, при великому бажанні і систематичних тренуваннях.
Яким же методом можна заздалегідь оприділити, чи зможе дана людина оволодіти метедом біолокації?
В дійсності це питання зводиться до того, наскільки в даної людини в даний час розвинуті екстрасенсорні можливості.
На початку нашого століття в Росії з цією метою використовували один практичний метод. Спосіб носив назву “Дослід з ланцюгом”.
Для проведення цього досліду брали цепочку від кишенькового годинника: золоту, срібну або нікелеву, і пропускали її між великим і вказівним пальцями руки на довжину не більше 16 –17 см. Потім обиралась точка опори для руки. Декілька хвилин чекали, поки цепочка зупиниться і прийде в стан повної нерухомості. Дальше другою рукою клали на столі під кінцем висячої цепочки який-небудь метал: золото, срібло, залізо, цинк і спостерігали, як веде себе цепочка.
В тих людей, які мали дар “водоискателя”, кінець цепочки починав правильно махатись, причому швидкість поступово збільшувалася. Через декілька хвилин, якщо цепочка знаходилась в правій руці (не рухаючи цією рукою), дослідник клав на неї свою ліву руку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Біолокація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок