Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Скачати реферат: Біологія та екологія, властивості прядильних культур (льон, конопля). Агротехніка вирощування прядильного та олійного льону. Первинна обробка льону-довгунця.

Біологія та екологія, властивості прядильних культур (льон, конопля). Агротехніка вирощування прядильного та олійного льону. Первинна обробка льону-довгунця. / сторінка 4

Назва:
Біологія та екологія, властивості прядильних культур (льон, конопля). Агротехніка вирощування прядильного та олійного льону. Первинна обробка льону-довгунця.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,39 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 

Удобрення. З органічних добрив під коноплі вносять гній, компости - на бідних ґрунтах і після неудобрених попередників в районах достатнього зволоження не менше 60 т/га, а на більш родючих ґрунтах та після удобрених попередників 30 - 40 т/га, у південних районах 20 - 25 т/га.
Сівба. Для сівби використовують відсортоване крупне насіння, яке за посівними якостями належить за стандартом до 1 - 3 репродукцій із схожістю не менше 70 %, чистотою не менше 96 %. Перед сівбою його протруюють меркураном або ТМТД по 2 - 3 кг/т. Сіють коноплі, коли ґрунт на глибині 10 см прогріється до 8 - 10 °C.
Догляд за посівами Починається з досходового боронування, яким руйнують ґрунтову кірку і знищують до 60 % пророслих однорічних бур'янів.
Збирання. При висіванні конопель на волокно й насіння вирощують однодомні, на зеленець (волокно) - одно- й дводомні сорти. Збирати починають при достиганні на рослинах 60-76 % насіння. Застосовують спочатку роздільний спосіб збирання.
Коноплі, зібрані на зеленець, відразу після скошування сортують за довжиною, товщиною та кольором і окремо відправляють для замочування у спеціальних водоймах для отримання трести. Тривалість мочіння залежить від температури води. При літньому мочінні у воді температурою 18 - 20°C його закінчують за 7 - 8, при осінньому у прохолодній воді (10 - 12°C) - за 15 - 18 днів. Наприкінці мочіння волокнисті пучки легко відокремлюються від костриці. Не слід затягувати мочіння, бо це призводить до розкладання пучків на окремі волоконця й різкого погіршення якості довгого волокна. Кострицю після висушування переробляють на волокно безпосередньо в господарствах або на переробних заводах

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: Біологія та екологія, властивості прядильних культур (льон, конопля). Агротехніка вирощування прядильного та олійного льону. Первинна обробка льону-довгунця.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок