Головна Головна -> Реферати українською -> Біологія -> Збагачення видового складу квітково-декоративних рослин

Збагачення видового складу квітково-декоративних рослин

Назва:
Збагачення видового складу квітково-декоративних рослин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,95 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Збагачення видового складу квітково-декоративних рослин на території
Для квіткового оформлення клумби вихованці використовували однорічні і багаторічні декоративні рослини, підбираючи їх таким чином, щоб цвітіння продовжувалось від ранньої весни до пізньої осені. Для того, щоб досягти цього, ми намагалися висаджувати багаторічники, які цвітуть в різні терміни.
Однорічні квіти рясно і довго цвітуть і привертають увагу своїми квітами яскравих, різноманітних барв ( чорнобривці, пеларгонія).
Підготовка території до закладки проекту.
 
Перед початком роботи керівник провів поточний інструктаж, затвердили назву клумби – «Барви літа», утворили мікрогрупи з числа гуртківців і розподілили між ними доручення, підготували необхідні знаряддя праці, розсаду та ін.
Вибрану для засадження ділянку діти перекопали, видаляючи бур’яни, каміння, сміття. Клумба повинна височіти над поверхнею
Землі на 5-10 см. Коли земля осяде і ущільниться, клумбі буде надано відповідної форми ( згідно схеми). Для цього ми використали шнур, складний метр і дерев’яні кілки.
Комплекс культуротехнічних робіт продовжили викорчовуванням кущів і інших сторонніх предметів,
вирівнюванням природнього мікрорельєфу ділянки. При виконанні цих робіт намагались зберегти верхній родючий шар землі.
4-й етап. Практичне втілення створеного проекту озеленення МДЕС (схема № 2).
Декоративні рослини на клумбі вихованці саджали від центру до країв. Використовували переважно низькорослі рослини. По центру композиції висаджені рослини різних кольорів по контуру цікавої форми ( молодило, чорнобривці, агератум). Контури клумби окантовані кущами самшиту і седуму. По кутам розміщені симетрично рози.
Розсаду діти діставали обережно, намагаючись не ушкодити коріння. Розмітивши кілками ямки , наливали туди води і, коли вода всмоктувалась, опускали туди коріння, а потім притискали землю. Для великої розсади ямки робили лопатою на відстані, необхідній для даного виду рослин.
Усі квіти діти висаджували з готової розсади, попередньо висіявши насіння у грунт. Правильне висаджування розсади – одне з вирішальних умов для її подальшого розвитку. Діти зрозуміли: якщо висадити
занадто глибоко, то рослина згниє, а якщо високо, то висохне коріння. В тому і іншому випадку розсада загине.
Молодилом і чорнобривцями підкреслили основну форму композиції, ці рослини досить невибагливі, легко переносять спеку, добре ростуть і квітнуть в напівтіні. Перед висаджуванням троянди коріння злегка вкорочували, вирізали до здорової частини зламані, трухляві.
В другій частині клумби композицію підкреслили річковим каменем, який слугує фоном для декоративних рослин і складає разом з ними мальовничу композицію.
По закінченні роботи затвердили графік чергування по догляду за клумбою.
Найактивнішими гуртківцями були :
Библів Аліна ( СЗШ № 13);
Єрошенко Юлія (школа-ліцей №23);
Юрків Любомир (СЗШ № 13);
Галів Євгенія ( СЗШ №13);
Кириченко Павло (СЗШ №13).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Реферат на тему: Збагачення видового складу квітково-декоративних рослин

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок