Головна Головна -> Реферати українською -> Бухгалтерський облік -> Якісна підготовка працівників податкової міліції – складова кадрової політики державної податкової служби України

Якісна підготовка працівників податкової міліції – складова кадрової політики державної податкової служби України

Назва:
Якісна підготовка працівників податкової міліції – складова кадрової політики державної податкової служби України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,27 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
На сучасному етапі розвитку держави питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів набуває великого значення. Ця проблема актуальна для більшості країн Європи і особливо для України, яка знаходиться на стадії радикальних, економічних, правових, політичних і соціальних змін.

Успіх цих перетворень у подальшому розвитку нашої держави, забезпеченні реалізації єдиної державної політики було покладено на щойно створену податкову службу України.

Початок формуванню структури податкової служби України поклав Указ Президента України Л. Кучми ”Про утворення Державної податкової адміністрації України та місцевих державних податкових адміністрацій” від 22 серпня 1996 року. Остаточну структуру податкової служби визначив Указ Президента України “Питання державних податкових адміністрацій” від 30 жовтня 1996 року.

На підставі цих указів 5 лютого 1998 року Верховна Рада України прийняла відповідні зміни та доповнення до Закону України “Про державну податкову службу в Україні”, на основі якого і сьогодні побудована робота Державної податкової адміністрації України. З метою посилення діяльності податкової служби до складу Державної податкової адміністрації України були передані спеціальні підрозділи МВС по боротьбі з кримінальним ухиленням від оподаткування, що стали прообразом нині діючої податкової міліції.

Прийняття цих заходів дозволило значно підвищити ефективність боротьби зі злочинами та іншими правопорушеннями у сфері оподаткування.

Тільки за минулий рік податковою міліцією розкрито 9,7 тис. злочинів у сфері оподаткування, у тому числі понад 5 тис. ухилень від сплати податків, серед яких майже 80 відсотків становлять ухилення в особливо великих розмірах.

Розшукано 23,5 тис. платників податків, які ухилялися від слідства, суду та від подання до органів податкової служби звітів про результати фінансово-господарської діяльності.

Викрито понад 5,2 тис. фіктивних підприємств і 244 “конвертаційних” центрів. До суду подано 8,9 тис. позовних заяв про скасування державної реєстрації таких підприємств або визнання недійсними їх установчих документів, з яких більше 5,0 тис. уже задоволено.

Усього у поточному році податковою міліцією забезпечено надходжень до бюджету та державних цільових фондів на суму понад 4,3 млрд. гривень.

Як підтверджує практика, результати оперативно-службової діяльності знаходяться у прямій залежності від професійної підготовленості кожного працівника податкової міліції, від постійного вдосконалення їх професійної майстерності та спеціальних знань.

Тому одним із головних напрямів роботи з особовим складом підрозділів податкової міліції є створення діючої системи професійної підготовки кадрів, постійне підвищення та вдосконалення якості навчання.

Основна мета професійної підготовки співробітників підрозділів податкової міліції – це якісне підвищення рівня компетентності начальницького складу в питаннях організації оперативно-службової діяльності та розслідування злочинів у сфері оподаткування, створення сприятливих умов для адаптації молодих співробітників податкової міліції.

Нагальна проблема якісної професійної підготовки працівників податкової міліції обумовлюється також високим рівнем криміногенної обстановки у сфері оподаткування. Сьогодні особовому складу підрозділів податкової міліції доводиться працювати в екстремальних умовах. Подальше посилення соціальної напруженості у державі, падіння дисципліни, моралі призвело до ускладнення оперативної обстановки, кількість економічних злочинів, у тому числі у сфері оподаткування, стає більш завуальованою. Поширеними є випадки протиправних дій щодо працівників державної податкової служби.

Безперечно успіх виконання завдань підрозділами податкової міліції залежить від рівня професійної підготовки наших працівників.

Сучасний співробітник повинен володіти високим рівнем знань і навичок з попередження і розкриття злочинів у сфері оподаткування, достатніми інтелектуальними здібностями, фізичною та психологічною підготовкою. Особливо потрібно зосередити увагу на знанні і неухильному виконанні прав і свобод людини та громадянина в різних життєвих ситуаціях. На досягнення цієї мети направлена вся існуюча система підготовки кадрів ДПС України, де провідне місце займає створений у травні 1997 року на базі Українського фінансово-економічного інституту факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

За минуле п’ятиріччя практично з нуля створена матеріально-технічна й навчально-методична база факультету. Створений факультет став першим і єдиним навчальним закладом у структурі Академії державної податкової служби України з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників підрозділів податкової міліції. За цей період на факультеті пройшли початкову підготовку 2 150 працівників і підвищили кваліфікацію 1 150 працівників податкової міліції різного рівня.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Якісна підготовка працівників податкової міліції – складова кадрової політики державної податкової служби України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок