Головна Головна -> Реферати українською -> Бухгалтерський облік -> Використання інтернет-технологій у роботі з платниками податків

Використання інтернет-технологій у роботі з платниками податків

Назва:
Використання інтернет-технологій у роботі з платниками податків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,54 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
1. Порядок розміщення, надання і поновлення інформації на Web-сайті органу Державної податкової служби України

Створення сайту не є самоціллю, досягнення якої є остаточним результатом, і не прив’язане до завдань, що стоять перед податковою службою України. Тому вся інформація, що пропонується до подання на офіційному сайті, має розглядатися не з позицій чи “підійде” вона до сайту, а виключно як складова в забезпеченні вирішення тих чи інших завдань діяльності податкової служби України.

Уже сам по собі факт використання інформаційної моделі Web-сайту веде до підвищення його іміджу.

Тому інформаційне та технічне наповнення наявного Web-сайту вимагає значного вдосконалення, а створення Web-сайтів органів Державної податкової служби України – правильно сформульованих інформаційних та технічних вимог, якими мають керуватися представники податкової служби при створенні, розміщенні та супроводженні Web-серверу органу ДПС. Сайт має бути корисним, красивим і зручним. Можна назвати два основних аспекти ефективності Web-сайту: зміст та дизайн.

Зміст є одним з найважливіших чинників ефективності Web-сайту. Якщо на сайті немає корисної інформації, що може зацікавити певне коло людей, то можна ставити під сумнів необхідність його існування як такого.

Цінність інформації. У сучасному світі будь-яка інформація має свою комерційну цінність. Разом з тим комерційна цінність інформації як товару ще не доведена. Але, без сумніву, на Web-cайті має бути інформація яка представляє для деяких користувачів комерційну цінність. Якщо інформація, представлена на сайті, буде мати реальну цінність для платника податків та податківця або для інвестицій в економіку України, такий Web- сайт матиме величезну популярність та значення і завдяки цьому стане ефективним засобом вирішення завдань податкової служби.

Дизайн — друга за важливістю складова ефективного сайту. Від нього залежить, наскільки приваблива сторінка, а це врешті-решт додатково привертає потенційних користувачів. Прислів'я "зустрічають по одежинці" тут дуже актуальне.

Для того щоб створити ефективний сайт, не обов'язково навіть використовувати графіку. Є корисні сторінки з мінімумом зображень і навпаки — багато непотрібних, перенасичених мегабайтними картинками. Дуже важливий стиль сайту, який створює йому власне обличчя і робить його упізнаваним.

Крім того, необхідно приділити особливу увагу і швидкості завантаження сторінки — жодна людина, поважає себе не буде працювати в інтерактивному режимі з затримкою завантаження інформації протягом години. Звідси і висновок — Web-сторінку треба мінімізувати для отримання найменшого розміру. 150 Кбайт — це той максимальний обсяг, який може мати окрема сторінка сайту, включаючи усю графіку, що міститься на ньому. Якщо потрібно розмістити інформацію більшого розміру, необхідно зробити попередження для користувача або розподілити інформацію на декількох сторінках.

Розкручування. Для комерційних Web-сайтів та сайтів загального призначення розкручування включає в себе не тільки реєстрацію серверу в найбільшій кількості можливих пошукових систем світу, але й такі засоби, як розміщення даних у засобах масової інформації, згадування про сайт на візитівках, у рекламі, газетних та журнальних статтях тощо. Крім того, у Web- сайті має бути зазначена електронна пошта та номер телефону для оперативного зв'язку.

Що стосується офіційного Web-сайту, то посилання на нього в офіційних документах вказують, де можна отримати необхідну інформацію. Особливість “розкручування” сайту органу ДПС полягає у тому, що інформація про нього та його наповнення, його переваги та зручність має розповсюджуватися усіма каналами спілкування органу ДПС з платниками податків.

Прозора і логічна структура розміщення інформації на сервері. Треба завжди пам'ятати — ніщо так не втомлює при пошуку потрібної інформації, як погано структуровані сервери.

Відсутність орфографічних і синтаксичних помилок. Це свідчить про культуру, грамотність і професійну обізнаність. Для підготовки текстів необхідно використовувати редактори з перевіркою орфографії, а перед тим, як виставляти сайт на всесвітній огляд, треба ще раз скрупульозно перечитати і переглянути його.

Швидкість завантаження. Перед запуском Web-сайту в офіційне Інтернет-плавання нагально рекомендується для його тестування звернутися до Web-сайту самостійно і розрахувати час на завантаження різних сторінок, обгрунтувати їх завантаженість, виходячи зі змісту, подивитися, наскільки зрозуміла структура серверу та він зручний у користуванні.

Це, мабуть, головні принципи, дотримання яких якщо не гарантує забезпечення ефективності офіційного Web-сайту і поширення інформованості про діяльність податкової служби, роз’яснення податкового законодавства, то принаймні є необхідним для цього.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Використання інтернет-технологій у роботі з платниками податків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок