Головна Головна -> Реферати українською -> Бухгалтерський облік -> Оприлюднена бухгалтерська звітність та методика її читання

Оприлюднена бухгалтерська звітність та методика її читання

Назва:
Оприлюднена бухгалтерська звітність та методика її читання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,03 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Оприлюднена бухгалтерська звітність та методика її читання

Зміст практичного заняття: перевірка обчислення та сплати ПДВ і акцизного збору; прибуткового податку з громадян та ін. (див. дод. 9,10,11).

Розділ 2. Техніка аудиту. Аудиторський ризик

Тема 2.3. Методика складання аудиторського висновку

Зміст практичного заняття: складання різних видів аудиторського висновку.

Завдання: господарські ситуації (№1-№5) оцінити на наявність порушень:

а) охарактеризуйте порушення;

б) оберіть вид висновку;

в) складіть аудиторський звіт.

Господарські ситуації

У примітці А до фінансової звітності вказано, що компанія АВС у звітному періоді відповідає у суді за звинувачення у порушенні певних патентних прав.

Позивач вимагає сплати ліцензійних платежів і покриття збитків. Юрист компанії повідомив про подання зустрічного позову. Кінцевий результат судової справи на момент завершення аудиту визначити неможливо, фінансова звітність не містить ніяких приміток стосовно зобов'язань, що можуть виникнути у результаті вирішення цієї судової справи. Оцініть ситуацію на наявність порушень, оберіть вид висновку.

2. Під час аудиту фірми "Кристал" було встановлено, що фірма не створила резерву сумнівних боргів по дебіторській заборгованості з компанією "Марс" на суму 3200 грн., торгові відносини з якою припинені.

3. Аудитори виявили відсутність достатнього, на їх думку, внутрішнього контролю за реалізацією за готівку. Для підтвердження залишку за такими операціями у балансі не були здійснено альтернативної процедури.

4. Аудитори не змогли зробити альтернативні процедури і не отримали задовільних пояснень щодо залишків виробничих запасів та незавершеного виробництва, які дуже суттєві для компанії "Марс" (150000 грн. на 31.12.97 р. та 400000 грн. на 31.12.98 р. відповідно). Компанія інвентаризації не здійснювала.

5. У примітці А до фінансової звітності вказано, що він (звіт) підготовлено на підставі отримання платежів за продаж. На цій основі визначено фінансові результати та податкові платежі. Загальноприйняті принципи обліку вимагають визначення фінансових результатів. У результаті валовий прибуток компанії "Марс" від реалізації занижений на 123546 грн., податок на прибуток на 14222 грн., прибутковість акцій завищена на 5 грн. 42 коп. за кожну.

Тема 2.4. Визначення аудиторського ризику

Зміст практичного заняття: визначення факторів, які впливають на рівень матеріальності, застосування методів оцінки аудиторського ризику; тестування: операцій та статей балансу; застосування та складання тестів для визначення аудиторського висновку.

Завдання: Оцінити ситуацію з позицій чинного законодавства. Чи задовольняє його вимоги система контролю на підприємстві. Обгрунтуйте пропозиції з удосконалення системи внутрішнього контролю. Зробити оцінку аудиторського ризику (див. дод. 12).

Тема 3.1. Аудит фондів су б 'єкта підприємництва

Ситуація

Підприємство громадського харчування засновано 20.12.1994 р. як підприємство з іноземною інвестицією. Статутний фонд оголошено у розмірі 150 тис. дол. США (в еквіваленті з курсом НБУ, що дорівнює 24 млн. крб.)

У інформаційному повідомленні про іноземну інвестицію, яку видала Дніпровська Рада народних депутатів м. Енська №8897-95 від 06.06.95 р, іноземну інвестицію обумовлено як виробниче обладнання вартістю ] 00000 дол. США. Іноземний інвестор - фірма "Ю-АНЬ" (Китай), а з української сторони - ресторан "Київський". Підприємство є рестораном з китайською кухнею, на базі виробничих площ ресторану "Київський", який залишився суб'єктом підприємництва та юридичною особою.

Під час аудиту виявлено:

1. Є ВМД про пільговий з ПДВ ввіз виробничого обладнання з Польщі за 100 тис. дол. США, від 16.01.1995 р. Одержувач - ресторан "Київський", відправник - "Ю-АНЬ". ;

2. У балансі підприємства з іноземною інвестицією в активі присутня вартість основних засобів на 01.01.96 р. у розмірі еквівалентному 100 тис. дол. США за курсом НБУ на 16.01.95 р. та у пасиві показано розмір статутного фонду в 24 млн. крб. у перерахунку в гривні.

3. У активі балансу на 01.01.1996 р. показано заборгованість засновників у розмірі і 6 тис. грн.

4. За даними податкових декларацій та регістрів синтетичного обліку підприємство не нарахувало та не сплачувало податок на прибуток, тому, що має пільги.

Завдання:

1. Перевірити правомірність юридичної особи - підприємство з іноземною інвестицією.

2. Перевірити правомірність користування пільгами за податок на прибуток.

3. Зробити висновки за перевіркою п.п. 1-2 завдання та дати можливу інтерпретацію виявленим фактом з точки зору чинного законодавства України.

4. Дати рекомендації (у разі виявлення порушень) з виправлення становища в межах легальних маневрів в обліку та діючому законодавстві про підприємництво.

Тема 3.2. Аудит активів підприємства та операцій з ними

Ситуація 3.2.1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Оприлюднена бухгалтерська звітність та методика її читання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок