Головна Головна -> Реферати українською -> Бухгалтерський облік -> Організація податкової служби в Великобританії

Організація податкової служби в Великобританії

Назва:
Організація податкової служби в Великобританії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,24 KB
Завантажень:
65
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Організація податкової служби в Великобританії

В минулому Англія дотримувалася такої системи оподаткування, яка виходила від джерел доходів платник, тобто податки з доходів вилучаються в рамках тої адміністративно-територіальної одиниці, де вони одержані. При цьому кожна стаття доходу (прибуток, дивіденди, проценти) може обкладатися податком окремо, але по одних і ти самих правилах і однаковими ставками. В рамках цієї податкової системи проблема подвійного оподаткування вирішується в односторонньому порядку, як правило, для фінансових органів країни, в якій знаходиться власник доходів іноземного походження, ці доходи юридично недоторкані. Таким чином, доходи корпорацій, компаній, фірм, які реалізують свою діяльність в межах різних фірм, де податкові системи, побудовані виходячи із територіального принципу походження доходу не попадають під подвійне оподаткування. Але на практиці таке трапляється дуже рідко в зв'язку з реальними відмінностями є пояснення джерел доходу національними законодавствами.

В 1973 році Англія прийняла іншу систему оподаткування. В рамках цієї системи не пред'являються податкові скидки вітчизняним інвесторам за кордоном. З точку зору податкових інтересів власнику капіталу із країни, яка має роздільну систему обкладення, більш цілеспрямовані інвестовані свої засоби в країнах з частково звуженою сферою подвійного оподаткування. Базою для гармонізованої моделі обкладення рахується система, яка полегшує податки на акціонерів.

Апарат податкової служби України зосереджений у державних податкових адміністраціях різних рівнів. У своїй діяльності він керується Конституцією України, Законом України “Про державну податкову адміністрацію”, Рішенням ВРУ та місцевих Рад народних депутатів. Очолює роботу податкових служб держави Головна державна податкова адміністрація.

Державні податкові адміністрації усіх рівнів координують свою роботу з фінансовими органами, банківськими установами, органами внутрішніх справ, суду прокуратури, арбітражу, іншими контролюючими органами.

Головну державну податкову адміністрацію України очолює голова, якого призначає Президент України, начальників державних податкових, адміністрацій по областях, та містах Києва, Севастополя призначає начальник Головної державної податкової адміністрації, а начальників державних податкових інспекцій по районах, містах і районах у містах - начальники вищих податкових адміністрацій за поданням відповідних виконавчих комітетів Рад народних депутатів.

Державні податкові адміністрації є юридичними особами, мають самостійний кошторис видатків, поточні рахунки в установах банків і печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.

Для працівників державних податкових адміністрацій встановлюються такі персональні звання: головний державний радник податкової служби; державний радник державної податкової служби І-ІІІ рангів; радник податкової служби І-ІІІ рангів; інспектор податкової І - ІІІ рангів.

В органах державної податкової служби введені такі посади: інспектор державної податкової адміністрації; ревізор - інспектор державної податкової адміністрації; старший державний податковий ревізор - інспектор; головний державний податковий інспектор і ревізор - інспектор; начальник відділу, заступник начальника відділу, начальник державної податкової адміністрації, заступник начальника. В Головній державній податковій адміністрації є посади: начальник головної податкової адміністрації України, його заступники, начальники управлінь і відділів, головні, старші податкові інспектори, а також головні та старші державні ревізори-інспектори.

Працівники державної податкової служби мають формений одяг, їм встановлено доплату за персональні звання та вислугу років.

Службові особи державних податкових адміністрацій суворо зобов'язані дотримуватися Конституції України, законів України, прав та інтересів громадян, підприємств та установ, організацій, що охороняються законом за невиконання або неналежне виконання службовими особами державних податкових адміністрацій своїх обов'язків, вони притягаються до адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Суми податків та інші обов'язкові платежі, неправильно стягнені державними податковими організаціями полягають поверненню в триденний термін, а збитки, завдані неправомірними діями їхніх службових осіб і відшкодованих за рахунок коштів державного бюджету та коштів службових осіб державних податкових адміністрацій.

Службові особи державних податкових адміністрацій забезпечують дотримання комерційної та службової таємниці. Скарги на дії службових осіб державних податкових адміністрацій подаються до тих державних податкових адміністрацій, яким вони безпосередньо підпорядковані.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Організація податкової служби в Великобританії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок