Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Хімія -> Ферменти

Загрузка...

Ферменти

Назва:
Ферменти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,44 KB
Завантажень:
516
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Вступ
У 1990 році Казимир Ранк досліджував важливість вітамінів для людського життя та здоров’я. Декілька років тому, дослідники звернули увагу на роль мінералів для здоров’я. Вивчення ферментів їжі є цікавим питанням для вчених. Ферменти діють на хімічному і біологічному рівнях. Наука не може виміряти їх життєву чи біологічну цінність.
Біологічна сила є суттю кожного ферменту. Різні назви, такі як “життєва сила”, “життєва енергія” часто використовують щоб описати цю енергію. Без життєвої енергії ферментів ми були б нічим більшим, як нагромадженням безжиттєвих хімічних субстанцій – вітамінів. Мінералів, води і білків. Для здоров’я і для лікування використовуються ферменти, які виконують основну роль. Вони є робочою силою в метаболізмі.
Кожен з нас отримав обмежену кількість ферментативної енергії при народженні. Чим швидше ми використовуємо запаси ферментів, тим коротше наше життя. Велика частина ферментативної енергії витрачається випадково протягом життя. Наш спосіб приготування їжі, вживання алкоголю, наркотиків витягує величезну кількість ферментів з нашого обмеженого запасу. Часті збудження і заспокоєння також вичерпують запаси. Тіло таким чином слабне, а стан з дефіцитом ферментів є мішенню для раку, хвороб серця чи інших проблем зі здоров’ям.


РОЗДІЛ 1. Загальні уявлення про ферменти
Ферментативний комплекс
Ферментативний комплекс швидше біологічний термін, ніж хімічний. Ферментативний комплекс представляє собою білковий носій, який наділений життєво енергетичним фактором. Багато років вважали, що ферменти працюють шляхом простої присутності, без участі у процесі. Це пояснювали тим, що енергетична сила отримувалась не від ферменту, а від субстрату, тому що субстрат змінювався або метаболізував.
Ферменти є життєвими елементами, які набагато складніші, ніж просто інертні субстанції. Ферменти містять білки, які можна і вже синтезують. Проте “активний фактор” ферментів ніколи не синтезують. Білки у ферментах виконують роль носіїв ферментативного активного фактора. Ферменти є протеїнами, які заряджені життєво-енергетичними факторами, так як автомобільний акумулятор складається з металевих плат. Які заряджені електричною енергією.
Ферменти і хвороби
Людський рід є принаймні наполовину хворий. В біологічному розумінні немає цілком здорових людей. Навіть та молодь, яка почуває себе здоровою, має дефекти здоров’я.
Існує три класи ферментів: метаболічні ферменти, які керують нашим організмом, травні ферменти, які перетравлюють нашу їжу; ферменти сирої їжі, які починають перетравлення. Наше тіло – всі наші органи і тканини управляються метаболічними ферментами. Кожний орган і тканина має власні метаболічні ферменти, які роблять спеціалізовану роботу. Печінка має чисельну кількість різних ферментів. Ніхто не досліджував скільки специфічних ферментів потрібно для роботи серця, мозку, нирок тощо.
Добре здоров’я залежить від метаболічних ферментів. Ми повинні бути впевнені, що ніщо не заважає їм. Недостача може означати появу проблем.
У 1930р. 80 ферменті в було відомо; у 1947р. – 200; в 1957р. – 660; в 1962р. – 850; а до 1968р. наука ідентифікувала 1300 ферментів. Зараз відомі тисячі ферментів, ще більше реакцій ідентифіковано, для яких ферменти ще не відомі. Сотні метаболічних ферментів є необхідними, щоб виконувати роботу тіла – відновлювати пошкодження.
Травні ферменти мають тільки три основні завдання: травні білки, карбогідрати, жири. Протеази є травними протеїнами; амілози – травними карбогідратами і ліпази – травними жирами.
Ферменти їжі
Концепція ферментів їжі пропонує новий погляд на хвороби. Це переворот в нашому розумінні хвороботворних процесів.
Тепло, яке використовують в приготуванні їжі руйнує всі ферменти їжі і примушує організм продукувати більше ферментів, тому збільшуються органи. Коли утворюється надмірна кількість травних ферментів, то ферментативний потенціал може бути не здатний продукувати відповідну кількість метаболічних ферментів, щоб відновити органи біла і боротися з хворобами.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: Ферменти

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок