Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Обмін даними між додатками за допомогою OLE

Обмін даними між додатками за допомогою OLE

Назва:
Обмін даними між додатками за допомогою OLE
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,38 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
Обмін даними між додатками за допомогою OLE


План
1. Обмін даними між додатками за допомогою OLE
1.1. Поняття про OLE
2. Відмінність між зв'язуванням та впровадженням
2.1. Зв'язування
2.2. Впровадження
2.3. Випадки використання зв'язування і впровадження
3. Встановлення зв'язків у документах
3.1. Зв'язування за допомогою команди Специальная вставка
3.2. Зв'язування з допомогою опції Объект
3.3. Зміна параметрів поновлення зв'язків
3.4. Розривання і відновлення зв'язків
4. Впровадження об'єктів у документи
4.1. Впровадження за допомогою команди Специальная вставка
4.2. Впровадження з допомогою команди Объект
5. Редагування впроваджених OLE-об'єктів
6. Приклад використання OLE


1. Обмін даними між додатками за допомогою OLE
OLE (Object linking and Embedding) - це механізм зв'язування і впровадження об'єктів OLE, який дозволяє працювати з різними додатками Microsoft Office а також з іншими додатками Windows, які підтримують OLE.
1.1. Поняття про OLE
Якщо користувачеві необхідно вставити рисунок з Windows Paint в документ Word, помістити діаграму в документ Word або в презентацію PowerPoint, додати звук і відеоефекти до якого-небудь додатка Office, скористайтеся OLE. OLE є протоколом (визначеним набором правил взаємодії), який дає змогу зберігати об'єкти, створені в одному з додатків Windows, з допомогою їх зв'язування або впровадження в документ іншого додатка Windows.
Дані, які включені в документ з іншого додатка Windows з допомогою OLE, визначаються терміном об'єкти OLE. Об'єктом може бути частина документа Word, діаграма з PowerPoint, фрагмент робочої таблиці Excel, дані з інших програм Windows (наприклад, з CorelDRAW! або Microsoft Visual FoxPro), звук або відеокліп.
Використання OLE можливе тільки в тому випадку, якщо воно підтримується програмним забезпеченням Windows, з яким працює користувач. Всі додатки Office підтримують OLE. Додатки Windows можуть бути серверами OLE, клієнтами OLE, або тим і іншим одночасно.
Деякі програми Windows (включаючи Windows Paint) є серверами OLE (їх ще називають додатками-серверами). OLE-сервер може передавати дані іншим програмам Windows, але не може приймати дані з інших програм.
Деякі програми Windows є клієнтами OLE (їх ще називають додатками-клієнтами). Клієнт OLE може приймати дані OLE з інших програм Windows, але не може передавати дані іншим OLE-програмам. Працюючи з OLE, додаток-клієнт приймає, а додаток-сервер передає дані.
Деякі програми Windows (включаючи всі додатки Microsoft Office) можуть бути як OLE-клієнтами, так і OLE-серверами.
Працюючи з OLE, користувач може натрапити на такі терміни, як составной документ, документ-источник і документ-получатель.
Составной документ має вміщені в нього OLE-об'єкти. Наприклад, документ Word з впровадженою робочою таблицею Excel є складеним документом. Презентація PowerPoint, яка вміщує дані з Access, - це теж складений документ.
Документ-источник - це документ, об'єкт якого користувач бажає зв'язати або впровадити у цей документ. 
Документ-получатель - це документ, в який вставляються OLE
2. Відмінність між зв'язуванням та впровадженням
Перш ніж почати активно використовувати OLE технологію, бажано з'ясувати, в чому відмінність між зв'язуванням і впровадженням. Користувачі-початківці, які ще не знайомі з OLE, часто плутають ці поняття. Згадані процеси мають різні назви через те, що в одному з них встановлюється зв'язок з даними, а в іншому реалізується впровадження (або поміщення) в документ копії даних, які підтримують зв'язок з додатком-джерелом.
2.1. Зв'язування
Якщо користувач вставив в документ OLE-об'єкт, який пов'язаний з даними іншого додатка Windows, і вніс зміни у вихідний файл, то ці зміни автоматично з'являться у його документі. Наприклад, користувач створив і зберіг рисунок у Windows Paint, а потім вставив його як зв'язаний об'єкт в документ Word для Windows. Рисунок зберігається тільки в тій папці, в якій він був збережений спочатку з допомогою Windows Paint. Якщо користувач відкриє документ, що вміщує рисунок, і двічі натисне кнопку мишки на ньому, то завдяки використанню OLE відкриється файл Windows Paint.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Обмін даними між додатками за допомогою OLE

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок