Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Кольоровий сканер HP ScanJet 6390C Professional

Кольоровий сканер HP ScanJet 6390C Professional

Назва:
Кольоровий сканер HP ScanJet 6390C Professional
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
218,11 KB
Завантажень:
19
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
"Пластинки фірми, виготовляються під спостереженням магістра В. И. Срезневського". Филиппенко запитує, чому Срезневський не друкує свого повного ученого звання – "магістра російської словесності", а то можуть подумати: магістра хімії, магістра фізики, магістра фармації, і віддати цим пластинкам перевага.

Зі спогадів академіка А.Н.Крилова

Зі скануванням і розпізнаванням епіграфа сканер (з ПО OCR фірми Cognitive Technology) справився цілком професійно, але не подумайте, що він призначений для людей, що зробили своєю професією сканування. Слово "професійний" у назві сканера наводить на міркування про те, що думають про нас, користувачах, творці сканера, і який зміст вкладають вони в текст інтерфейсу й опису.

Але про все по черзі. Спершу про технічні можливості сканера. Сканер 6390 - старша модель лінійки 6-тисячних сканерів. Його відрізняє від інших моделей цієї серії наявність повного комплекту додаткових пристосувань. До них відноситься автоматичний податчик документів і пристрій для сканування прозорих об'єктів – активний адаптер для діапозитивів. Крім того, оскільки сканер може підключатися до комп'ютера як через USB, так і через SCSI II порт, у комплект сканера входить плата SCSI адаптера фірми AdvanSys ABP-3925 для шини РСІ. Однак оскільки іспит SCSI контролера не входило в мої плани, я підключив сканер до комп'ютера через хост-адаптер Adaptec AVA-1502 послідовно зі сканером NeuHaus 9600 (Microtek ScanMaker E6). У силу того, що обидва сканери були одночасно підключені до комп'ютера, я не міг удержатися від порівняння. На мій погляд, таке порівняння правомочне, оскільки сканер HewlettPackard не показав беззастережного лідерства у всіх тестах, незважаючи на те, що його ціна, паспортні характеристики і дата випуску дозволяли цього очікувати. Власне, якщо абстрагуватися від додаткових принадлежностей, ці сканери відрізняються тільки оптичним дозволом. При скануванні фотознімка радіальної світи з плівки Kodak T max 100, на якій при перегляді через лупу видні всі штрихи, були отримані наступні результати:

HP ScanJet 6390C: Як ми бачимо, дійсно по цьому параметрі сканер Hewlett Packard перевершує NeuHaus 9600. Однак дозвіл червоного каналу сильно псує загальну картину. Реальна перевага в дозволі буде помітно тільки при сканировани чорно-білих ілюстрацій

NeuHaus 9600 (Microtek ScanMaker E6)

Для аматорів творчого використання апаратури замічу, що сканер цілком придатний для одержання Сканограмм. Для оцінки глибини різкості і кута зору сканера була відсканована паперова прямокутна рівнобедрена призма.(розгорнення в програмі Corel - здесь)

Кут зору на предмети, покладені на край скла, склав 14 градусів. З лівої сторони скло виходить за зону сканування. Лінійок з боків скла ні, імовірно, розрахунок на абсолютний окомір професіоналів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Кольоровий сканер HP ScanJet 6390C Professional

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок