Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтернет-комерція в Україні

Інтернет-комерція в Україні

Назва:
Інтернет-комерція в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,99 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Інтернет-комерція в Україні


ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1 Основи та особливості функціонування Інтернет-комерції в Україні 2
Генезис і еволюція Інтернет-послуг послуг в Україні 2
Нормативно-правове регулювання 3
методична база та стандартизація Інтернет-комерції 4
РОЗДІЛ 2 Практичне відображення можливостей продаж через
Інтернет в Україні 6
2.1. Застосування принципів Інтернет-комерції в банківській
справі 6
2.2. Принципи втілення ідей електронних продаж в системі
юридичного забезпечення 9
Висновок 12
Список літератури 13


ВСТУП
Перспектива швидкого зниження попиту на персональні комп'ютери з початку 2000 року змушує вітчизняних виробників ПК вдаватися до нових маркетингових ходів та переорієнтовуватися на перспективні сектори ринку.
Тому прискореними темпами буде розвиватись Інтернет-комерція, а замість "просто комп'ютерів" компанії продаватимуть готові рішення на їхній базі, які в комплексі вирішуватимуть бізнесові проблеми підприємств. Стрімкий розвиток популярності Інтернету зумовлює об'єднання комп'ютерних фірм з Інтернет-провайдерами, що може призвести до несподіваних наслідків на ринку ПК.
Мережа Інтернет давно перестала бути лише екзотичним і невичерпним джерелом інформації, а є доступним засобом зв'язку. Сьогодні Інтернет здатний задовольняти усі потреби бізнесу, в тому числі й ті, що пов'язані з реалізацією товарів та їх придбанням. Йдеться про Інтернет-комерцію — новий вид послуг, що дозволяє використовувати глобальну мережу для ведення бізнесу, здійснення та оплати різноманітних замовлень. Зокрема, не встаючи зі стільця, людина може оплатити через Інтернет рахунки за мобільні засоби зв'язку, міжнародні телефонні переговори, а також придбати чимало товарів.
РОЗДІЛ 1
Основи та особливості функціонування Інтернет-комерції в Україні
Генезис й еволюція Інтернет-послуг в Україні
За словами провідного спеціаліста одного з чернівецьких комерційних банків Віталія Гуцуляка, для придбання товару через Інтернет у європейських країнах покупцеві достатньо ввести у відповідний розділ Веб-магазину найменування (код) товару та номер своєї кредитної картки. Продавцеві магазину не обов'язково уточнювати наміри покупця по телефону. Кур'єр відразу постачає товар замовнику.
Натомість в Україні практикуються два основні способи здійснення платежів через Інтернет. Як розповіли в управлінні Національного банку в Чернівецькій області, найпоширеніший з них — оплата за допомогою банківського переказу. При цьому через Інтернет замовляється товар, що доставляється звичайними каналами — пошта, пряма доставка тощо. Після отримання товару знову ж звичайними способами (безготівковий переказ, через касу) здійснюється його оплата.
У набагато меншому обсязі та з додатковими застереженнями використовуються пластикові картки. Для здійснення таких розрахунків необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення. Українські підприємства, що приймають замовлення і отримують плату за них, віддають перевагу карткам, зареєстрованим банками. При такій реєстрації підприємство підписує з банком договір і одержує спеціальний ідентифікатор, скажімо дискету, яка містить таємний ключ для формування електронного цифрового підпису.
Але якщо хтось думає, що замовити товари через Інтернет можна без проблем, то він помиляється. Як розповів Віталій Гуцуляк, у багатьох розвинених країнах забезпечення правового режиму електронної комерції залишається основною проблемою. Найпоширеніша форма суперечки — відмова покупця від зробленого замовлення через те, що покупець при здійсненні операцій через Інтернет не підписує ніяких документів. Довести наявність у покупця зобов'язання прийняти й оплатити товар дуже важко. Адже розписки при їх отриманні взагалі не може бути. Таким чином, при використанні електронних розрахунків через Інтернет не залишається паперових слідів, що свідчать про здійснення угоди, оскільки, згідно з українським законодавством, платіж, не підтверджений документом у паперовій формі (чек, відомість, накладна), не має юридичної сили.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Інтернет-комерція в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок